Prijava

Druze kakav je to nick jeli

Iz 2011 od sestre koja tad imala 9 god
Jbg sranje

60 kostalo za juznoafricku republiku

i sad košta, a sad jedino ako je trgovac proklet pa stavlja on cenu koju hoće, ali svagde mora biti ista cena kao na cigarama brate moj mili

Ај полако на тему панини за сиротињу доле мало.

кошта 70 динара
дај

telegraf ahahhaha
evo brate mili, ako hoćeš ja ću ti čuvati i prodavati po 60?

za 50 god ce taj album da vredi preko 200 000 e

Lab ne moraš uvek biti debil znas li to

ja cu da ulozim u album

mislim da je to jednom rekao i Boban Rajovic

Imam problema sa kontolom besa. Velikih problema.

Ostavio sam cigare evo šesti dan, nikakav plan ni ništa, jednostavno ustao, skuvao kafu i odneo u spavaću sobu, a tamo ne pušim, i popio je bez cigare i kao daj da probam da l' mogu da izdržim koji dan, što da ne vratiću im se svakako jebe mi se. Prvi dan pfff, glat, doduše preležao sam ga celog jbg, drugi i treći dan frkafrkafrka, i sad sve laganije, četvrti dan izašao do balona tu blizu na kafu da pogledamo sport neki, ovaj do mene puši, ništa, samo me dosada mnogo jače puca i to je ono glavni problem. Tog dana seo uveče na večeru u deo za nepušače i to slučajno, osećao sam se kao slepac jebeni.

A uvek ih nosim sa sobom u džepu, evo i sad mi bleje tu, kad pijem kafu izvadim na astal, samokontrola lvl 99
I eto, što se jadam, pa peder sam očigledno...

Brijes li picku kazi mi

Maestro ima problem sa kontrolom besa hahahahaha

Coa ajde da budemo pederi zajedno, ja ostavio pljuge još početkom okotbra. Doduše, nisam pukao tako brzo kao ti da odem na večeru u deo za nepušače xd

Aj da budemo pederi zajedno = aj se jebemo ?

Što si ostavio cigare?