Prijava

Gogo, ne voli niko lekare, i uglavnom su nesposobni,al koleno ti se samo izleciti nece.
Tj hoce,ali pogresno.
Ortak je tako trpeo bolove i otok nekih nedelju dana, ono se kao izlecilo,i sad mu casica kolena ispada zbog pogresno zaraslih ligamenata. Da ne pricam o tome da bi tu operaciju imao besplatno da je otisao kod doce tad, a sad mora da plati debelo...

90% da ti je to od trcanja. Dupliraj zagrevanje pre trcanja, i isto nije lose (pazi sad!) teretana, cucnjevi i iskorak. Ja uvek pre nego sto krenem intenzivnije da trcim cepam noge u teretani jedno dve nedelje.
Jebiga, nije isto 25, 35 i 45 godina...

Ok, nervozna sam i gunđava, pa moram i ja da malo spustim loptu. Sorite što sam tako siktavo napisala onaj post.
Nikad nisam imala probleme sa kolenima, malo sam se preforsirala. Saću da trpam obloge, al' moram na posao, al moram da se penjem na IV sprat brez lifta...jednostavno, moram da se oporavim što pre. Lekari su ovde, kod nas prokleto nesposobni, kao da one najgore koljače šalju ovde po kazni!
Zato se užasavam odlaska tamo, kao da se momentalno nađem u stripu "Alan Ford" i u rukama njihovog jezivog doktora Kreka!
Fala što ste dragi i što me savetujete, idem sad da odmaram NJogu. :*

meni se to desavalao u jednom kolenu posle fizickih aktivnopsti, zadnjih par godina se desava na oba. oteknu i boli, ne bas nesnosno, ali boli dok se ne zagreju, niti mozes skroz da ih savijes niti skroz da ih ispravis. lekari kazu da je malo meniskus, malo nema lubrikanata/hrskavice, bemliga. sad se manje krecem i tovim se, dok se ne nakanim da odem kod ortopeda...

Uf. Pre nekih 7 dana zaleteo ja nešto za grad, kasnim, standard neka gužva i zastoj. Uletim ja u onu masu naroda i kola na inače srednje prometnom putu jebeš ga tolika gužva je kad je neka svadba kurac palac i ugledam druga unutra. Šta je bilo, kaže udes. Ja pogledam jebeno levo momak 22 godine leži na ćupriji mrtav na 3 metra od mene u krajnje neprirodnom položaju sav krvav i polomljen! Prilazi mi neki žvalavi pandur sa cigarom u ustima kojeg sam mogao da izdrkam da sam se na vreme oženi i kao ne možeš ovuda da prođeš majstore. Delić sekunde je presudio da ga ne zakucam nogom u glavu da ga prospem pored onog jadnog dečka. Kažem ja ovim rečima Jeli bre skotovi jedni od ljudi pa nemate čaršaf neki najobičniji da ga pokrijete? Kaže on nije to do mene, nije moj posao i nemam čime. Skinite jebene presvlake iz kola ako nemate čime. Nabodem u rikverc i odem u 3 kurca. Čekaju jebenog istažnog sudiju da dođe i Beograda jebenog zapalio se dabogda da dođe na uviđaj što je trajalo 6 sati. Verovatno je strvina ručala na nekom splavu pa nije mogao da prekida. Hitna došla konstatovala smrt i otišla u kurac. Jebem ti državu i sistem i lebac. Eto sad će sedmi dan kako nisam legao da ne vidim sliku sa ćuprije. Večeras je osmi...

Proći će vremenom Bohore...

Jebo me pas kad sam emotivac. Još znam dečka iz viđenja, sirotinja, izbeglice iz Hrvatske, muče se rade drže neke plastenike sa povrćem. Tuga. Lik izlazio iz dvorišta u rikverc, krivina je nije ga video udari ga u suvozačeva vrata podigne ga od puta mali se 2-3 puta prevrtao u vazduhu i padne svojim prozorom na jebenu kovanu ogradu i šiljak mu probije glavu. Zamisli jebenu sreću. KAsnije kad sam otišao u grad drugim putem prođem mu pored kuće 200 ljudi tu, hitna dvoja kola, verovatno mu majka i sestra padaju u nesvest naizmenično. Situacija za neverovanje. Pre 10 godina ćale od mog ortaka poveze ga iz grada, tad je robić imao tipa 12 godina. Stane mu ispred kuće ovaj izađe i da pređe ulicu udare ga kola, ćale se okrene ubaci ga ponovo i urgentni odma. Jel veruješ da je taj čovek pre 7 dana išao iza njega i gledao ga kako se prevrće i gine? Posle nema sudbine. Nema kurac.

Bem ti papuče da ti bem papuče! Ćurka kupila za male pare (one mirišljave koje se posle usmrde) u prodavnici obuće pa sad moram da nosim one na platformu po kući i da trpim bolove u nogama. :s A ja svo vreme mislila da mi papagaji smrde kad ono moje papuče i stopala k'o da nosim 46 a ne 37. Prva plata, odoh u dućan specijalizovan za obuću.

Hahahahaha, može samo da se ne osećaju. :)

Gogo, mačko, idi u veterinarsku apoteku i kupi IHTIOL KAMFOR mast.
http://www.vetzavodzemun.com/producthem.php?id=22

Maži par dana.

Oprez - smrdi ko totmast, preporučujem da namažeš pa umotaš u kakav zavoj....

kad Skočko kaže ja bi odmah otišao, sudeći po ovoj temi više je izlomljen nego ceo :)

Vučice, kakve su ti to mirišljave papuče?

A po kući idi bosa, evenutalno u nanulicama, onim sa roze paperjem. :)

Pa da, ne mora ići doktorima, sasvim normalna i prirodna reakcija liganemata u koljenima poslije trčanja na, očito, betonu, neodgovarajuća obuća, nedovoljno jaki mišići kvadricepsa, godine, degenerativne promjene u hrskavici....

Gavranka, ovakve samo crvene boje
http://www.ishop.rs/upload/thumb800/0375/046261%20Dijana%20Kucne-papuce.jpg
Imam dva plišana kučeta (papuče) koje bih mogla da vucaram ali je suviše vruće za takve papuče. Svejedno, moram da kupim nove.

Kako možeš to da nosiš po ovoj vrućini da nosiš to?

Znam ja da zimoća dolazi od nogu ali napolju je 36 stepeni! :)

Skočimiš

Pa da, ne mora ići doktorima, sasvim normalna i prirodna reakcija liganemata u koljenima poslije trčanja na, očito, betonu, neodgovarajuća obuća, nedovoljno jaki mišići kvadricepsa, godine, degenerativne promjene u hrskavici....

Al me oplete ovaj Skočko...
Ipak, hvala ti. :*

A sunce ti lebovo ovo ko da si doso u staracki dom.

Nemam druge. :( Sve ono što sam nasledila ili mi je veliko pa nosi svekrva ili ne odgovara mom obliku stopala pa mi je neudobno.