Prijava

Znam ja i mnogo mlađe babe, izgledom doduše, ali znam.

tvoja situacija kosmopolita je dramaticnija od moje ipak, sada idem u potragu za zenom, ne mora znati kuvati, peglati, prati i cistiti, to znam sam, samo da ne bude previse plavusa u glavi, i po mogucnosti zgodna :)

А ја се осјећам као да немам свој живот. Цијели дан сједим за компјутером.
Лични опис: http://vukajlija.com/nolajfer/51210

ma ima mlađe, slažem se, al ovo mi nekako bio bliski susret...

Јбг Космо, друштво нам не дозвољава да испољимо свој младалачки дух... Сви се нешто жене, рађају децу, бивају озбиљни... Бож' сачувај!

Ovaj mesec ce mi saldo za placanje kazni iznositi 12600 dinara.
Jos malo pa novi pežo za saobraćajnu upravu na salajci.
Uskoro dobijam gratis jednog pešaka.

Шта си радио?
Кога си кршио?
То ми струка па ме занима.

Pitaj Balaševića da te sponzoriše, komšija ti je :D

Dva puta parking - 2000 din
Pricanje mobinim u toku voznje - 5600 (ovo sesto je zato jer sam ga poslusao da odem kod sudije za prekrsaje i kazem da nisam nikad kaznjavan i da nisam pravio nikakve probleme, te da cu proci sa pismenom opomenom. Naravno NOT)
Prekoracenje brzine - 5000 (na putu za veternik gde ima 6 traka, ogranicenje je 50. Ja isao 59)

To za mobilni je trebalo da bude duplo veće, taman ti ostalo da platiš kaznu za sledeće prekoračenje.
Jebi ga, imaš opasan posao, sve žene u gradu te žele. :))

Па фино си ти одрадио тај колекционарски посо. хД
Према мом неком искуству, и искуству које сам скупљао са стране, кад оће да ти пише казну, крене одма' да вади оно папирче и оловку и ту нема шта да тражиш, када није још сигуран има фора да се извучеш само јбг... Треба погодити шта код кога пали... Мени је благо моронска фаца и шлихтање углавном палило, али и то што сам возио крш који се распада. А имаш и тактику, јбг, јесам, крив сам, шта ћу, видиш да сам убоги мали човек.

pustiš da napiše, ideš kod sudije, obučeš mrežaste čarape i malo plačeš...dobiješ samo opomenu.
uvek pali.

Kosmopolito, sreća pa u Srbiji najjeftinije operacije promjene pola.

А имаш и тактику, јбг, јесам, крив сам, шта ћу, видиш да сам убоги мали човек.

Ovo ne pali, dva puta corak.

To za mobilni je trebalo da bude duplo veće, taman ti ostalo da platiš kaznu za sledeće prekoračenje.
Jebi ga, imaš opasan posao, sve žene u gradu te žele. :))

Ha, i zaboravih da sam tada napravio dva prekrsaja. :D
Al popusio sam ovo za mob. Nisam ti ni rekao.
Inace kod ove prve je Dub bio sa mnom u kolima.

pustiš da napiše, ideš kod sudije, obučeš mrežaste čarape i malo plačeš...dobiješ samo opomenu.
uvek pali.

Znao sam da pisem pederske defke.

ma nije tako...al probaj ovo sa mrežastim, pojačaj i sebi samopouzdanje ujedno...i ofarbaj se u plavo.
ja tako godinama.

Hronično sam nemilovan. To je, očigledno, razlog sve moje mržnje i frustriranosti na sajtu i uopšte životu. Jer, kao što svi dobro znamo, zahvaljujući uvidu naših Internet psihologa-amatera koji su čuli za Frojda dvaput u kriminalističkoj seriji pa tripuju da su doktorirali psihologiju – u današnje vreme je za celokupno ponašanje jedinke koja nam se iz nekog razloga ne dopada kriva "seksuana frustracija" ili "mali penis", eventualno "traume iz detinjstva".

je li ti studiras psihologiju da bi skontao sta kod tebe se uzjebalo u glavi? :)

Hronično sam nemilovan.

Miluj se, brate!

Tužna sam, nervozna i blentava. I bole me oči i sve mi ko gomila balege.
I još svašta što ne mogu da napišem, a muka mi već.