Prijava

buri, moja kozmeticarka je reagovala "ok, ti ga drži, nemam sto ruku" nije joj bilo ništa neobično i nenormalno...

e imam ja neki salon odma ispred ulaza, moraću otići jednočke... mada, ima smisla, kako su nekad doktorice pregledale buduće vojnike...

dabome... samo da znaš, mnoooooogoooooo boli :)

7. фебруара 2011. године, у понедељак, пре скоро три недеље мој отац ми је на силу ставио зеца у кревет, да се мало дружим са њим. Ни ја ни зец (у даљем тексту Пера) то нисмо хтели, али је дотични инсистирао. И Пера се од страха попишао по мом кревету, тачније по прекривачу, ћебету, и плишаним играчкама које ту стоје. Бацила сам упишаног меду оцу у фацу, он је ту почео да псује нешто, и од тад не прича са мном. Због Пере кога воли више од своје двоје деце, како ми се чини. ШКК!?

Neko je tu lud.

"Еј, депилирај ми муда, да се тако духовито изразим".

Hahahah, kozmetičarke nagruvavaju muda. :)

E, a ima li tu opcija nekog trajnog nagruvavanja? Gde brate svakih 2 meseca da idem kod kozmetičarke da depiliram radašina, pa nisam peder jebote, lolololo

tulumbać, nije svaka dva meseca, nego svake 4 nedelje :) otprilike.... u zavisnosti od toga koliko ti brzo rastu dlake.... postoji trajna depilacija, tzv. epilacija, to se radi laserom i ne verujem da je preporiučljivo raditi u gorenavedeoj regiji, ipak su to osetljivi organi....

mimi

и плишаним играчкама које ту стоје

molim te, reci mi da ne spavaš da plišanim igračkama, molim te....

Malopre sam izvadila kornjače iz akvarijuma da ih fotografišem i da vam ih pokažem kao nešto svoje i dok sam uključivala aparat, obe su mi se od straha ispišale po nogama. Evo, sad sam se presvlačila.

postoji trajna depilacija, tzv. epilacija, to se radi laserom i ne verujem da je preporiučljivo raditi u gorenavedeoj regiji, ipak su to osetljivi organi....

I, pa šta mož da fali, neće da otpadne. :)

Ali ono, laser seče diridijum, nije se zajebavati s tim stvarima.

Јебеш ти то, цело време су у води, а изађу на минут и одма' се испишају... јебем ти такве животиње.

Nemoj tako kad ih i ne poznaješ :P

tuzna sam.
eto.
i nije mi lakse

Tako umoran i smoren, a opet mi se ne spava.

Moram da vam se izjadam.... Eo ' vako.
Izbio sam Đimija, jer sam ga našao u gradu, svi da znate.
kraj.

Au osim što si lep znaš i da se biješ lolo

Naravno bre, ja sam jak!

Jebote, pun mi je kurac više, celo leto sam proveo vodeći libijske diplomate po gradu, i sad oni opet dođoše jer je u Libiji sranje, i moram opet da ih vodim po gradu. A one njihove ćerke, naterale me da obiđem svaku jebenu parfimeriju i butik u gradu, poludeću više...

Karaš bogate Libijke matoriiiii? ;)

Hahaha, ma jebote, k'o da su u jebenom celibatu, misliš da ja ne bih?! Doduše jedna od njih i nije toliko naivna, nije za bacanje, a ja, tu, zgotovljen, još živimo na različitim kontinentima... Misliš da pravim neku kombinaciju, a? :)