Prijava

edi, može ako.. može :D

Christine

zatrašujuće je koliko se vi dobro razumete u ovu problematiku :D

Veruj mi, mene naučio jedan kolega moderator. Njegova bivša studirala pravo, pa je upućen čovek :)

borko brate jebes veterinara koji stavlja rukavice kad zavlaci ruke kravi u dupe.Nit oseca toplinu nit se on saoseca sa svojom profesijom!

elem, milicO, znam kako ti je.. i ja sam tugovala kada sam napunila 17 i to onako baaaš. više nisam bila christine16 mamu mu -.-

Mune mojne ih pališ..ako ti kaže da ima 14, a ti je jebeš, najebo si...i uz pristanak...

Јбг, ја бих дуже да се бавим, и то без болова.... :)

http://www.youtube.com/watch?v=MLdFreZRw0s

Pay the ticket if you wanna ride the ride :)

Hahahahahahha, Javio, ne boj se ti za mene. Ja neću da je jebem ni ako ima 24.
Ja NE JEBEM!

Hahahahahahha, Javio, ne boj se ti za mene. Ja neću da je jebem ni ako ima 24.
Ja NE JEBEM!

a ruku bi dao za dobrog milf-a

stjupid seksi flendrs!!!!!!!!

a ruku bi dao za dobrog milf-a

Moram da prznam da mi je to bila dečačka fantazija, al' sad sam porastao. Ne lože me više tak'e stvari :)

elem, milicO, znam kako ti je.. i ja sam tugovala kada sam napunila 17 i to onako baaaš. više nisam bila christine16 mamu mu -.-

Ja imam osjećaj da vrijeme leti a ja stojim u mjestu. Kao da se kod mene ništa ne dešava. I želim što duže da budem derište, ne znam koja je fora danas da svi žele da budu stariji.
I dobro je da me neko ozbiljno shvata lolo Ja pomenuh rođendan a vid' o čemu se sad priča lolol

Milice, to me podsetilo na ovu epizodu The Simpsons:

Kako je gej :D
Meni je drugarica sto godina pominjala ovu sliku i posla mi je sinoć u pokušaju da me nasmije. Tada joj nije uspjelo.

Tina, sad te volim još više, jebote!
Simpsonovi for d vin! :)

Jedna me sitnica tišti. Naime, umrla mi je majka. Inače, sve je okej.

Primi moje saučešće.