Prijava

Ubijte se svi do jednodfg

ajd nek džimi ostavi još svoje mišljenje da malo prokomentarišemo i nabacujte katanče...

Još te nisu banovali zbog otvaranja glupe teme?
nc nc nc

Banovanje je precijenjeno.

I ova tema je precenjena. Zaključaj je.

Još te nisu banovali zbog otvaranja glupe teme?

vjerovatno hoće, al' ima vas koji ste to aslužili više od mene...
a i nema prsta da to odradi umjesto tebe...

I ova tema je precenjena. Zaključaj je.

slobodno, samo ispoštujte onaj gore post...

Ne daju mi više ni ključić ni katanac. Naljutila jebače, pa to ti je.

Ako Džimi odapne svoju vatrenu strelu, popaliće sve ložane sa sajta, što ne bi bilo dobro.

Siroma Buri.
Pa on tebe nikad ne bi banovao.
On je čovek od ukusa.
Koliko se jadan trudiš da budeš neko na ovom sajtu, ali prvo ćeš morati da prestaneš da se foliraš.
Šta ti misliš, da ja nisam videla tvoje kenjanje po mojim definicijama, pa se foliraš da ti nisi takav da bi se nekom pokenjao na profil.
Nemaš bre mudašca niti znaš zbog čega i protiv koga se boriš.
Što si šmekeru obrisao post?
Aj bre šibri. Neću da trošim ni sebe ni svoja slova na nulu koja besomučno želi da postane jedan.
Šta god napisao, od mene imaš ignor. Isuviše se volim da bih na tebe potrošila ijedno slovce više.

Siroma Buri.
Pa on tebe nikad ne bi banovao.
On je čovek od ukusa.
Koliko se jadan trudiš da budeš neko na ovom sajtu, ali prvo ćeš morati da prestaneš da se foliraš.
Šta ti misliš, da ja nisam videla tvoje kenjanje po mojim definicijama, pa se foliraš da ti nisi takav da bi se nekom pokenjao na profil.
Nemaš bre mudašca niti znaš zbog čega i protiv koga se boriš.
Što si šmekeru obrisao post?
Aj bre šibri. Neću da trošim ni sebe ni svoja slova na nulu koja besomučno želi da postane jedan.
Šta god napisao, od mene imaš ignor. Isuviše se volim da bih na tebe potrošila ijedno slovce više.

taj rad, i ovo je puno...