Prijava

Nakon ovog velikog renoviranja vuke provalih ja (a nadam se i drugi clanovi) da nam je forum postao malo u fazonu "Lepota i zdravlje"
Sve u svemu.
5 podforuma (ako smem tako da ih nazovem) vezanih za vuku. od kojih sljakaju samo dva, tri uglavnom. a ponajvise ona banovanje
od "od kulturnih" podforuma imamo: spotr, muzika, kultura, jezicenje.... film. da film!
zatim imamo najdebliniji od svih to je onaj regionalno koja ne znam cemu sluzi.
Tema razno je takodje izguvljena u prevodu kao i tema zezanje i zanimljivi linkovi.
Moj predlog je da se to smanji jer ovako izgleda malo tupavo. I neogranizovano (kolko god se vi trudili da organizujete to kako vi mislite da treba)
Odista ljudi... Stvarno. Kad se bude otvorila tema zanatlije. Bice nama dno dna.

Evo ja ću da otvorim temu Zanatlije i neka ode sve u tri lepe. Može?

:D da bi bilo legitimno mora mod da otvori podforum!

a ponajvise ona banovanje

Pa kad se zaleteli ovi novi, na celu sa Pekijem!

Inace, danas je kruzila prica ovuda, mislim da je Frenki rekao, ceo sajt se pretvara u forum sto nije dobro. Ja iskreno mnogo zelim da se sajt poboljsa jer volim sajt i hocu da sto kvalitetnije provodim vreme na njemu. Tako da radite sta znate i umete samo nek nama bude bolje!

Sredićemo i to, nema frke.

Jano, da se gonite u pičku materinu i ti i peki bre, što nisi lepo rekla šta si videla?

- Pa rekla sam.

- Ma kurac moj si rekla, daaaaj što me jebete, što me jebete?!?!

I tako... :D

Ovaj, slažem se sa Januškom... Ono REGIONALNO je moglo neđe drugo da se stavi, a i stvarno ima previše govana po forumu...

Bože me sačnuvaoai. Šta kuraksc!

Уништити подфорум регионално и она прва три срања ставити у једно.
Онда, језик и културу у једно срање или ликвидирати пошто ионако немају сврху. Политику и спорт проширити на још три, као и увести подфорум - сисе и јебање..

Poddforum refgdionalno je za poiačke!

gambi, ako nije pivo, marš na spavanje

ljudi.
ja sam ozbiljna. Gambiju je danas oprosteno. previse medovace nemo da ga dirate!
Ljudi bre ima da nam se odtvori podforum
-seks i dodaci-
sa temama
muske mosnice-kako da budu ukusne!
udaranje jaja o dupe ili stereotip?
i tako dalje i tako dalje....

што је гамби банован?
слажем се са првим постом
и и даље мислим да би брисање глупих и дуплих тема био добар потез, али ако ја треба да радим модераторски посао и шаљем Мр Муну линкове истих... па ако је тако урадићу то али кад ми буде још мало досадније него што је сад

Ma kakav crni Mrmun, on je zamlata teška.

предлог: не закључавати теме сем у ретким случајевима којих сад не могу да се сетим

шта је бре поента тога?

Podforum "Regionalno" je predlozio Jovicic, i usvojeno je u roku od odmah. Naravno da je potpuno suvisan.

Kao i uvijek ja dajem svoju svesrdnu podršku svakom predlogu koji ima za cilj smanjivanje, eliminaciju, restrikciju i ostale slične mjere.

Mislim da bi najbolje bilo da se odmah ukine kompletna Vukajlija, tako biste uštedili i vrijeme i trud.

Gle kako se uvredio, ko frajlica neka. Cinjenica je da je podforum "regionalno" krajnje neproduktivan, u svakom smislu. Bila je dovoljna Predrazinjova tema za ceo podforum. Pokazi mi nesto vredno na novom podforumu, i ja cu ti se izviniti.

Neproduktivan je zbog ljudi koje mrzi da vode produktivnu diskusiju i sve svode na zajebanciju, tačnije na jebanje, a ne zato što je loša ideja.

Evo ti nekoliko produktivnih tema za taj podforum, pa nek ih drugi otvaraju, pošto je na ovom sajtu postalo krajnje problematično kad ja otvaram teme:

BEOGRAD:
1. Najgotivnije naselje u Beogradu
2. Šta uraditi sa romskim naseljima u Beogradu?
3. Centar ili periferija?
4. Da li više izlazite po lokalima u svojoj opštini ili idete na centar?
5. Vaš stav prema došljacima u Beograd
6. Urbanističko planirnje u Beogradu
7. Da li se dovoljno gradi?
8. Zašto su stanovi toliko skupi uprkos činjenici da spadamo u u najnerazvijenije zemlje u Evropi?
9. Šta bi vi uradili da ste gradonačelnik?
10. Treba li preurediti industrijsku zonu pored Dunava?
11. Najbolje pozorište u Beogradu?
12. Najbolji klubovi u Beogradu i u koje klubove idete?
13. Gdje su najbolje svirke?
14. Za Beograđane: Koliko često putujete van Beograda?
itd.

Eto, to je samo što se tiče Beograda. Da ne bi smarao i spamovao, samo ću reći da se jednako dug spisak tema može smisliti i za bilo koji drugi grad u roku od 3 minute. Toliko mi je trebalo i za ovih 14 tema da smislim.

Naravno tu bi se mogao dodati još čitav niz tema...