Prijava

Zahvaljujem se na tako 'strucnom' odgovoru na prethodnoj temi i obavezno pozdravi onoga ko ti je dao dozvolu da brises postere na osnovu subjektivnog dozivljaja... Zbog takvih 'umova' poput tebe, dobri sajtovi poput vukajlije ce propasti vremenom...

Htedoh da ovo ide preko privatne poruke, ali slanje je bilo nemoguce, ne znam zasto.
Toliko.

Debilizam.Zakljucajte ovo.

1. Наравно да треба брисати постере на основу субјективног доживљаја. Сви модератори на Вукајлији су уједно и добри аутори, способни да процене да ли је нешто квалитетно или не, а та процена је субјективна.

2. МрМун је краљина.

До јаја... е ненси, пусти мени неки пвт... ја сам отворен за све видове сарадње...

Ja mislim da Nensy traži MrMunovu močugu, al' ne zna kako da ga pita. :)

Hahahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaah

hahhahahahhahahhahahahahhahahhahaaaaaaaaaaa

koji vam je kurac

Ja ne znam cemu komentarisanje kada niste upuceni u ovaj dogadjaj. Procena i dozivljaj nije isto.

Ako navija za Zvezdu odakle mu pravo da na osnovu toga brise poster koji ne ide njoj u prilog, a da slicni ostavi, jer se tovari Partizan. I pritom mi to bez pardona predstavlja kao argument.

Mozda treba da sastavi listu sta voli, a sta ne, pa da lepo na osnovu toga postavljamo postere koji ce onda ostati neobrisani...

'Kraljina' me je iznervirala i razocarala totalno.

Navijacki posteri.
Bistra si kao Rasina.

Ja ne znam cemu komentarisanje kada niste upuceni u ovaj dogadjaj. Procena i dozivljaj nije isto.

Napravila si temu o tome na forumu i sad očekuješ da niko ne komentariše?

Ја бих обрисао навијачки постер, био он наклоњен Партизану или било којем гругом геј клубу - Звезди, Раду, Чукаричком...

Навијачки постери су тако пасе.

I ja ću morati napraviti temu za svoje dvije obrisane definicije, nema mi druge....

Само ви тако отварајте теме и модови ће престати да долазе на форум.

Ко не воли Чукарички добиће по пички!!!

Pa ja i govorim da je debilno.

Džimi je inače stari ultras, za vikend ide na gostovanje u gornji milanovac, da pali baklje i peva pesme.

Kuj ne voli kuj ne voli Spartak Suboticki, dobice po picki.

Џими
Ја бих обрисао навијачки постер, био он наклоњен Партизану или било којем гругом геј клубу - Звезди, Раду, Чукаричком...

Навијачки постери су тако пасе.

Па и то је коректније од овога. Не бих се ја ни оглашавала, да није остао постер о Партизану.
Него један се брише, а сличан такав остаје...

Него један се брише, а сличан такав остаје...

Дај линк к том сличном, да га бриснем. :=)

Ako ti se ne sviđa - idi u Rusiju.
Zašto svi hoće da promene nešto? Ponašajte se kako vam kažu moderatori i sve će biti u redu.