Prijava

Пошто видим да се овде банови додељују, и њихова трајања одређују без неких правила, већ како који модератор ''процени'', мислим да би било много боље да се уведе неки ред/правила.

Мој предлог је да свака врста прекршаја носи одређени број казнених поена, и да у тренутку када аутор скупи одређени број, аутоматски добије трајни бан. Типа:

Вређање другог аутора - 5 казнених поена
Спам - 3 кп
Хејт - х кп
и шта све још има, и када аутор накупи рецимо 10 кп, следи му трајни бан са Вукајлије. Наравно, ако неко има дупли налог, то би био одмах трајни бан.

КП би били видљиви на профилу аутора, и он би увек могао да зна на чему је.
И рецимо, може да се увде правило да ако је аутор био миран, типа 3-4 месеца, да му се бришу казнени поени.

P.S. Приликом додељивања казнених поена, аутор добија бан на онолико дана, колико је казнених поена добио.

ја би дивљао до девет и чекао би два месеца да ми обришу па опет ди дивљао до девет и тако стално....добар ти систем , подржавам

Ma važi. Ko će bre to da pamti, šta kurac. A Kajzen to neće da ti metne. :)
Imaš debila koji su non-stop banovani. Nije ista kazna za njega kao za nekog kome je to prvi put. Ban, pa ga odbanuju. Pa ban.
Ako si iole šmeker znaš da prvi put treba biti nežan. :)

Vozačka dozvola, a? Dobro je samo ništa od tog, kao i svaki drugi predlog ovde.
Ajd nek neko otvori temu Da li se ikad ijedan predlog prihvatio? Mislim da bi bilo zanimljivo.

Meni je baš fora ovako. Mojne mi ta pravila, oću da se napijem i da spemujem!

ziveo novi zakon u saobracaju.!! ZIVEOO

Gamby, podržavam te. Predlog je debilan. Uđeš u profil i niti znaš čoveka, odmah gledaš "vređanje, vređanje"... To je stvarno bezveze, a i nije prema svima isto tako.

Inače, dotični gospodin je sa drugog foruma i nije mi rekao nimalo prijatne stvari i jedna od retkih persona koja mi se popela na... Glavu... Pa je još došao i ovde da prosipa pamet. Crnjane, koliko li bi ti onda dobio za ono što si mi pisao onomad!?

ebo totac nemamo mi vozacku za voznju kroz vukajliju pa da nam neko pise kaznene poene...

Зашто би се бановало због дуплих налога? То ми је онако, апсурдно.

Sve je to u redu,ali smisli nešto bolje od KP,jer,ja sam taj,pa ne želim da na tuđim profilima piše KP :D

škk? Misliš da primenimo zakon o saobraćaju i ovde? Ae uvedemo i alko test, ko dođe pijan na Vuku dobije pomilovanje....

A naduvan i ufiksan šta dobije a?

ја само пијан долазим на вуку, иначе није интересантно.

bojan taj dobija imunitet.

dankane boli te ti ne možeš da popiješ ban po novom.

Ali mogu da popijem bogaoca, toga budi svestan :)

to se traži dankane, dobro za cirkulaciju.... Samo cepaj

I ko nema zimske gume odma trajni
i da se uvede alkotest pre logovanja

Ma dolazi sa drugog foruma gde je isti takav sistem, pa mu je malo jedan takav forum...