Prijava

Научно доказано да људи са Видиковца дневно проспу бар 9-12 љаљанских фраза. Да ли је то због краја у коме живе, или се једноставно рађају као такви?

Рекох научно доказано. Част изузецима наравно. На пример и међу црницма сигурно има неки готиван.

Они су геј.
То су геј ствари.
То је за геј људе.

http://www.youtube.com/watch?v=0YbfR3cdvkk

Најозбиљније, ја их анкетирао по Видиковцу.

Pufnice, aj se smiri malo.
Hugo, veliko vem je brdo tamo, pa ste zato možda ljaljani:)
Zači, kraj ti je šit načisto.

То није мој крај! Само покушавам да докажем да треба да се стави под наш протекторат.

Де, де, жене... Касно је, немојте да правите галаму.

Moram, ako si bezobrazna.
Hugo nije bezobrazan prema tebi, te se ne kurči bez potrebe gde god postuješ.
Ma teraj taj kraj u kurac:)))
Koj će nam?

Да, Маро, видиш, можда га треба и запалити, а људе раселити.

можда га треба и запалити, а људе раселити.

Јес, па да се размножавају посвуда.

Si lud bre?
Pa da nAs onda oljaljane.
Neka ih tamo.

Хмм,да. Обележити их некако, и донети закон да свака четврта породица може да има једно женско дете. Или мушко, ал да буде женскасто.

Ti bi onda da se kote pederi?!

Не могу тако да се накоте, не брини.

Musko ali zenskasto? Meni to zvuci kao peder. A ako ih izolujes naravno da ce se kotiti vise.

Не изоловати, раселити. Женскаст брате, не мора нужно да је геј, али да не зна спорт.

Ako ne voli fudbal i pivo realno je peder. Ja sam za to da se ukine pravljenje zenskastih momaka skroz. A gde ih raseliti? Kao cigane, m? U kontejnere?

Тамо не пију пиво то је доказано такође, а за фудбал не знам. Што се расељавања тиче, дао бих им контејнере, али типа један у суботици, један у Краљеву, један некако да прошверцујем у Темишвар, и тако..

A posto su oni, realno, tako socijalno neprilagodjeni, cenis da nece uspeti da ostave zadovoljavajuci broj potomaka i da ce ubrzo potpuno izumreti? Genijalno.