Prijava

Daj nemoj me zajebavati. Koji najgori patetičarluk. Ispovraćao bih se sad da nisam popijo pivo, ovako mi žao.

Sa ispovesti prekucano braćo.

na obliznju klupicu

Dnevna doza lepog najvece govno

Малопре видео ово код Кесића, јако ми је било непријатно.

https://www.youtube.com/watch?v=ORsmRmnTISc

Govna jedna. Stvarno su prejadni tu ispali.
Da su ispali u grupnoj fazi možda bi nešto i postigli.

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1636521-studenti-u-soku-ne-mozes-da-studiras-u-beogradu-ako-ne-gledas-game-of-thrones

Bilo je i pitanje: “Šta od ovoga nije RPG video igra?”, a od ponuđenih odgovora je bilo: “Mortal Kombat“, “Final Fantasy”, “World of Warcraft”… Svi su se žalili na ovo pitanje, smatrajući ga izuzetno teškim.

Na ispitu je bilo pitanje: “Gde se nalazi “Sedam kraljevstva”?”, a ponuđeni odgovori su bili: “Igra prestola“, “Hobit”, “Gospodar Prstenova”… Odgovorite, ako znate.

necije dijete iz redakcije telegrafa je polagalo danas OI

никакав трансфер ЈЕБИ ГЛУПУ УНУТРАШЊОСТ!!1
ако они могу по правилу, скоро увек да имају више оцене у средњој од нас београђана и тим чином имају више поена које вуку из школе онда и ми можемо да им лупимо нешто што мислимо да ће пре знати деца из града него лик из прчајеваца који петнаести пут гледа срећне људе и умире на форице кад се ђоша олеши

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

pa i ja sam bio u soku kad su me pitali ko ce pre da stigne od tacke A do tacke B, biciklista sa tockom precnika 60cm ili skuter sa precnikom 40 cm pa na kraju saznao da je tacan odgovor bicikl sto je van svake pameti jer dajte mi i zujalicu od 50 kubika ima da preticem bicikliste i da im vristim NECETE UPISATI FAKULTET al jebiga, ovo u teoriji oni meni zavukli

Plašim se da će mi ljudi iz unutrašnjosti zauzeti mesto, a tako jako želim da upadnem na ovaj fakultet. Oni mnogo više uče od nas koji ovde živimo. Mislim da bi trebalo za njih da se napravi poseban budžet, ipak sam ja Beograđanin – izjavio je Milutin (20) kojem je želja da bude psiholog

PHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHA

Plašim se da će mi ljudi iz unutrašnjosti zauzeti mesto, a tako jako želim da upadnem na ovaj fakultet. Oni mnogo više uče od nas koji ovde živimo. Mislim da bi trebalo za njih da se napravi poseban budžet, ipak sam ja Beograđanin – izjavio je Milutin (20) kojem je želja da bude psiholog

Хахаха, колико само фали слика корисника Нитулим95 испод овакве изјаве.

Шоми

никакав трансфер ЈЕБИ ГЛУПУ УНУТРАШЊОСТ!!1
ако они могу по правилу, скоро увек да имају више оцене у средњој од нас београђана и тим чином имају више поена које вуку из школе онда и ми можемо да им лупимо нешто што мислимо да ће пре знати деца из града него лик из прчајеваца који петнаести пут гледа срећне људе и умире на форице кад се ђоша олеши

Лол, па ни гледање те средњовековне сапунице није нешто због чега би требало друге гледати са висине. Ја бих се изнервирао да ми дође то срање, али тешко да можеш да оспориш било које питање на тесту опште информисаности. Ипак, то не смета нашим новинарима да сваке године пишу овакве чланке, више пута сам виђао сличне у Новостима. А ово са "Милутином (20) из Београда" је сјајан мамац за кликове, нашли људи тему која диже прашину, а контам да је питање дана када ће прећи на проблематику бурека са сиром лоло

контам да је питање дана када ће прећи на проблематику бурека са сиром

Stevane, problematika bureka sa sirom ne postoji, kao ni burek sa sirom.

Онај бурек што сам јуче појео је био прилично стваран, као и сир који се налазио у њему. Или ти то можда хоћеш да почнеш да ми причаш о некој теорији како ништа није стварно и да је све око нас само илузија?