Transfer blama

  1. meni je ta njihova mjuza neopisivo iritantna.onaj celavi ima veza,pa ih progurao.

  2. треба направити љуту терористичку организацију која ће да ликвидира мајмуне чији је једини грех то што иду на курац људима, занима ме ко би хтео да финансира то па да полако покрећемо

  3. kod nas se kvalitetna muzika ne pravi odavno vec.samo ovakvi bolidi su na sceni.mitrovic je glavni krivac covek drzi celu muzicku industriju..i normalno da ne daje prostor kvalitetnim muzicarima, ovako nema ko da ga kritikuje,nema ko da se pobuni..

  4. Nije Mitrovic, vec njegova zena fura svoj seljacki ukus. Ona diktira ceo Pink muzicki program, izdavastvo, Sasu Popovica, ko ce gde da gostuje i te munje. Mitrovica libo racq dokle god to donosi pare.

  5. Mili i debili. Dabogda prljavu vodu popili.

  6. boli kurac tog mitrovica.dok mu bilo slobe,navatao se para,dosli ovi drugi,pritisli ga,kreno prividno na finjaka.jedan od primera je da ne pusti film pre nego sto je bila svetska premijera.sada je i on posten.sin mu ubija po gradu.

  7. miligram ft samardza-zato kradem
    miligram ft joksim-libero
    miligram ft ivana negativ-ne komplikuj
    miligram ft tifa- 21. vek
    miligram ft sasa matic- losa stara vremena
    pa cak i miligram ft jelena rozga-nevjeran do groba ima neki svoj smek

    aj recite da su lose pesme, posebno ove prve 4 kidalice ?

  8. moguce skroz..uglavnom secam se da su neki muzicari,davno, kad su imali prostora na tv, ismejavali ovakve bolide,narusavali im ugled.e pink kako je jacao uz pomoc vlasti tako je na kraju anulirao da kazem prave umetnike.to odgovara i rezimu jer se cesto desava da umetnici kritikuju i rezim.a ovi likovi koji sad vladaju scenom ne misle na takav nacin, samo biznis, rade ti seljacici sta im se kaze i to je to

  9. au ova sigurica bas govnurda ahhahahah

    al opet stoji ovo gore sto sam napisao

  10. hahah.koja ekipa.
    fale im brega,slavica cukteras i husa iz bit strita.

  11. ja ne znam zašto penite oko toga šta se pušta na jednoj od sto hiljada televizijskih stanica na planeti

    Kako to jedna televizijska stanica može da anulira prave umetnike? Je l' tražiš prave umetnike na televiziji između dva dnevnika?

    mili inače top5 hitmejker u državi, čestitke njemu, al očigledno je solidan egocentrik kad pod stare dane gori da se i njegova njuška vidi na teveu

  12. aj nek neko kaze da libero nije u top3 pesme ikada ? ajde !

  13. svaka čast Rasto snimio si više pesama nego band Miligram

    @autor ArminVanBuuren: mili je napisao 90% cecinih pesama

  14. ma da, ako to ne govori nesto, ja ne znam...

  15. https://www.youtube.com/watch?v=0DiXOro9iYM
    ovo je bolje od miligrama milijardu puta,a neopsiovo je sranje.

  16. "pogledaj dom svoj andjele" je tata za sve ove pesme

  17. Радјард Куплунг, pricam o nasoj muzickoj sceni a valjda vidis da tu pravih umetnika nema, da su tu samo cirkuzanti.pink je od samog pocetka bio orjentisan uglavnom na muziku na drugim kanalima muzicke emisije su se gasile(garaza na drugom, tehnokratija na 3 itd) a za to vreme mitrovic se sirio i sad totalno diktira muzickom scenom.ostali su videli koliko zaradjuje na tome pa sad svi furaju taj fazon.ja tv i ne gledam, ne znam dal uopste na nekom bitnom kanalu i ima muzickih emisija.cini mi se da je za muziku u srb zaduzen pink.znaci ne pricam o stranim kanalima

  18. zeljko joksimovic svira 14 instrumenata, vise nego sve ti vasi metalika blek sabat iron maiden zajedno i moze da ima predaje muziku jebenu

  19. Svira on i frulu, al se krije.

  20. па што му други пишу пјесме онда ако је толики доктор?
    Шах-мат професоре, асам ти га шукно ха ха

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.