Prijava

Ansastasijin (Cecine cerke) rodjendan je transfer decenije definivno

Kad ti dodje jebeni Ivica Dacic i kaze da je MORAO da prisustvuje mozes samo da pisas krv od transfera

Znaš kako, kad je neko dugogodišnji tvoj prijatelj, fazon još od pre 90-ih, još od pre nego što su se venčali Ceca i Arkan, kad ti je prvi gost na slavi, svadbi, i slično, praktično ko kum, a pritom se znaju još od kad su deca bili, nekako deluje da je ok da bude na rodjendanu. Evo, ne znam. Da ne ulazim u priče o zajedničkim poslovima i uslugama kroz godine koje su imali.

Nije da me boli kurac za sve njih, al od svih ti se uhvati Dačića. Jbg.

Znaš kako, kad je neko dugogodišnji tvoj prijatelj, fazon još od pre 90-ih, još od pre nego što su se venčali Ceca i Arkan, kad ti je prvi gost na slavi, svadbi, i slično, praktično ko kum, a pritom se znaju još od kad su deca bili, nekako deluje da je ok da bude na rodjendanu. Evo, ne znam. Da ne ulazim u priče o zajedničkim poslovima i uslugama kroz godine koje su imali.

Nije da me boli kurac za sve njih, al od svih ti se uhvati Dačića. Jbg.

+1

јебем ти парадајиз

uvek sam se pitao sta se radi na tim hard kor rodjendanima.odes na one burzujske.to ko svadba bude.svi nose koverte,a vas 10 nosi flasu nekog sranja.sve u svemu,to se uvek pretvori u cuganje,skakanje,kosovo da ti otmu iz duse...ne znam bas na ti brutalnim da li piju ko svinje,povracaju jedni po drugima ili je drinkanje sampanja i grickanje krekera uz medjusobno uvazavanje.300 gostiju+200 obezbedjenje.

Videh na teveu slučajno (kenjam, pratio sam pomno celu priču) neka dva lika probala da se provuku kod cecine mawe al nisu uspeli naravno. A neke mukice prave teleće glave, picnuli se, tajino odelo za sarane, top gan cvidže i zalizani kosice male. Koji mučenik moraš da budeš kru ti jeben

Gori su od nas regularnih Sanitarni. Mnogo gori. Zamisli sebe da imas ogromnu lovu, a da si pri tome i govedo, a ne coek.

nekako mi u glavi da se svi sablazne kada kazes da bi pivo ili vinjak.ju seljaka.pa pije se samo sampanj i skivi.jel ima vrata sa rostilju?ju svinjo.imamo u vinu kurac od ovce,gluten fri

Ali i dalje se oseru, povracaju, izuvaju se bosi i padaju u nesvest. :)

Jaja su mi se oznojila

ovaj lik stvarno nije normalan

nekako mi u glavi da se svi sablazne kada kazes da bi pivo ili vinjak.ju seljaka.pa pije se samo sampanj i skivi.jel ima vrata sa rostilju?ju svinjo.imamo u vinu kurac od ovce,gluten fri

poserem ti se i u pivo i u vinjak..i u djak sport patike sto ih nosis..

http://mondo.rs/Comment/StandardComment/877705/Info/Srbija/Tramp-darivao-Vucica-i-Dacica-i-to-kako..html/

uki 01.06.2016. | 13:57 0 1 Divan gest. Premijer i treba da bude na tom nivou da se razume u vina.