Prijava

Projektant prestani me ubacivati u spem grupe jebem ti minaret da l si realao 7 puta izlazim da l kontas da želim biti u grupi

Proejktant idi puši kurac čukendedi jedi govna

Nemoj brt jeste ovaj projektant muslimancina mamu mu jebem bas al klip je stvarno ono u najmanju ruku mucan za gledati i ono koji kurac jbt

Klip nema veze ovo mu za fejs kažem

wau desilo mi se otkrovenje na ju tjubu idi jedi govno otkrio sam nešto novo sere mi d takvih likova

Pa nisam tebi ni reko nego cari, mada sada posle ovog njegovog drugog posta kapiram da cara ne kopca na kojoj smo temi

Edit: posle treceg sam siguran hahahaha

kakve ovo veze ima sa transferom blama?

izgubilo je ralnu poentu!?

trasnfer blama: bilo koje random govno koje mi iskoči pred oči evo ga transfer, transfer si samom sebi pušiš kurac

mada sada kada realno razmilsim i ima neke veze sa transferom blama ali previše sam kompulzivno/opsesivan da bi te neke stavari skapirao

hahahah nisam znao da si izašao, kontao sam da te nisam ni ubacio Bohore
necu necu, ali dobra je grupa

selam alejk

Foody club najvece govno koje se pojavilo, kako agresivan marketing imaju bedni iskreno se nadam da ce se ugasiti u naredna 3meseca

au,jesu ozbiljni ovi

Najjace su ove istripovane zenturace sto pisu: za testo brasno, voda, jaja, mleko, prasak za pecivo...mrs kurve jebem vam mater ko vas pitao da pokazujete kakve ste DOMACICE koje znaju BUDJAVI RECEPT ZA PALACINKE