Prijava

Jogurte slikaj ga molim te postace hit ovde, EL CHE u maksericama hahaah

Hahahaha lik je od mrndžanja koksa istripovao revoluciju!

Баштован неки... Још се тресем од блама....

http://vukajlija.com/zabava/posteri/48721#comment_888101

Хахаха :) Ја сам умрла од смеха. Хоће да залива моју башту на ФЕЈСУ.

Можда хоће да пођете...

Au baštovan je zajeban. 'oće da preore baštu pa to ti je.

Postojanje ktitor podforuma.

Postojanje ktitor podforuma.

Што?

Zato sto mi je potpuno retardirano. Jebote, koja je fora tu? Kao pise se nesto sto ne moze ovde? Kao ima se neki uzak krug, oni stvore neku pricu i onda covek udje u to tako sto PLATI, ne znam meni je to preglupo.

Znam da zvucim mutavo, spava mi se pa zato.

Ма јок бре. Служи углавом да се пријављују дефиниције за брисање, за насловну и то, плус што је тема "питање аутор, одговор модератор" била до скоро само на том подфоруму.

Zato sto mi je potpuno retardirano. Jebote, koja je fora tu? Kao pise se nesto sto ne moze ovde? Kao ima se neki uzak krug, oni stvore neku pricu i onda covek udje u to tako sto PLATI, ne znam meni je to preglupo.

Pufnica u borbi protiv kapitalizma koji tlači radnika i tera ga da plaća da bi bio prihvaćen...

MA nije, jebe mi se za placanje. Jesam za to da ktitori imaju neke posebne .. fali mi rec.... Znate na sta mislim.
Ali pazi, Peki, sta se kog kurca tamo prijavljuju defke za brisanje i naslovnu, kad mogu ovde? Sta ne moze ovde da se radi?

Ali pazi, Peki, sta se kog kurca tamo prijavljuju defke za brisanje i naslovnu, kad mogu ovde?

Па тамо ти као брже урадимо, да не мораш да чекаш.

Pfff. Debilizam. Svejedno ce ljudi koristiti i ovde te opcije. Da, gore mi je falila rec opcije.

Па тамо ти као брже урадимо, да не мораш да чекаш.

Posledice svetske globalizacije i kapitalizacije... Podforumi narodu!!