Prijava

Неће им сметати, они су скроз у томе геј фазону.

Pivo od mene za ovo :D

Jubilarna 20. strana !

Pivo od mene za ovo :D

Ја ћу осталима да платим пиво, греота да само ти и ја пијемо. :)

Zajebite sve , ovo se nastavila emisija da imaju ljudi sta da gledaju , inace sve propalo kad je ispao FS :D

dobiće putavanje u Pariz-al u kurcu

kad je sledeci serijal?

Ливио се сморио ко Зеле на мрсној слави.

Pivo iz moje besike za kompletan ziri tim , red bi bio .

E najjaci je lik ( frontman Santosa ) koji nadje da usred Sarajeva cestita Svetog Nikolu .

E najjaci je lik ( frontman Santosa ) koji nadje da usred Sarajeva cestita Svetog Nikolu .

Ахахахаа! :))
Тотално

И то није први пут, прошли пут кад сам гледао исто су они гостовали и тада је честитао мислим басисти славу.

U cast jednom od najvecih virtuoza sa ovih prostora :
http://vukajlija.com/zabava/posteri/54543

Od sad bojkotujem Jagode i OBN... Smorovi, još ne mogu da verujem...

Ma , ko da ih je Zele birao .

Zele je covjek koji smatra da su Divlje jagode 50 puta bitnije od Uriah Heep... Sta vise reci...
Ali Larva i coper, hahaha:).. Ne mogu ih zamisliti ni sa skuterom. :)

http://www.youtube.com/watch?v=QabXDiDoy1M

Zanimljiva pesma bivsih ucesnica...

Nego kad ce treca sezona? :D

Реално, емисија је стопостотно говно. Тотални промашај, и жири и критеријум за бендове који ће да учествују.
Откуд Зелету право да серео туђој свирци, кад нема појма за пола ствари што тврди да зна. Толико баронише да то није људсцки, и онај баја из Психомодо Попа, пффф јеботе.

Форевер Сторм, Сантоси и још неки су ок, али остало су тотални промашај ем што се тиче искуства и умећа, а и жанра.

D-MAN AC-DC , svaka čast za link ovih sjajnih djevojaka ... Kako neko ovakav u takmičenju da ostane, kad je u žiriju Sead Lipovača - Zele , koji je do danas ostao krkan, a tamo sudi i presuđuje . Gobac je navaren i boli ga kurac, tako da prolaze samo neki piskavi heavy meNtal bendovi iz provincija širom ex yu terena... Ja sam batalio gledanje zbog prevelike doze šabanluka....

Davno ne postovasmo odje ...