Prijava

Питање за све који долазе у КСТ на ревију.
Да ли ћете доћи сами? Са неким чланом? Да ле ћете повести неког ортака који везе нема са Вукајлијом?
Ја се договорио са Фејзбукманијаком. Он ће да ме дочека и угости када дођем из далека у Бели град.

А сада да чујем и вас:

Ako mi izaberu definiciju, dolazim sam.

Само ми још фале сведоци мог нолајфовања :)))

ЦАРА, ЈАвио и ја.

Misliš ja i Javio lolo

Вас двојица и јавио, мислим лололо

Ja ču povesti ovu sa leđa...ako mognem da je prodam nekom...nije skupa,javite se...molim vas...

Сниким, а можда ни сњим.

Минже, није глупа тема... Можда се на овој теми неко ко долази сам и неко други ко долази сам сконтају да дођу заједно....

ја таман хтео да лажем како ћу доћи са неком Вр рибом и да је прогурам као неки бзвз рендом изабран налог, ал курац, Вокаси ме већ сјебао! :))

Са Љубом натерах га некако иако нема налог овде и каже да је ово демонски сајт

Dolazim sa Ivanom Španović i sa Marijom Šerifović i sa Žikom Todorovićem i sa Zigijem Marlijem i sa Kajzenom i sa Lulabi i sa Džimom Kerijem i sa Nemanjom Vidićem(neću vam reći njegov nik) i sa Džimijem(lokalni klošar što pije ispred zadruge) i sa još nekim selebriti VIP osobama, i sa najselebritijim osobama Sosom i Remcom, ako ne budu imali drugih obaveza.

Са мамом или са баба Цаканом.

mici i ja sam tela mamu da vodim! kupile smo i iste šešire!

Јој једва чекам бре! Леамјо кад се упарадимо, ко за корзо! Па навише па наниже! Има да се удамо за неке вукајлијаше гарант!

sa ortakom koji nema veze sa vukajlijom

ma ja već jednog privela, nego vodim mamu da ona nešto upeca!!!! a dabome da će da se uparadimo, ja ću čak i kosu doperem!

Ja sam mislijooo šćukom da navrnem.