Prijava

Kao prvo nisam siguran da li treba ovo ovde da se pise ali cisto da probam pa neka modovi premeste gde mu je mesto, a i onako nisam redovan na forumu.

Trebao bi mi nalog na eRepubliku hitno. Ako neko ima neki nalog po mogucnosti da ima najmanje 3000 iskustva bio bi mu zahvalan ako moze da mi da.
Hvala u napred.

Mogu ja da ti dam, ali samo ako se zahvalis unazad.

Pa jel imas ili ne?

Mogu ja da ti dam, ali samo ako se zahvalis unazad.

Hvala unapred ne pali, samo ako se zahvalis unazad.

Alavh.
Zahvalio sam se unazad. Mogu li ja dobiti to, šta god to bilo?

Bravo skocimis, ali ti ne mozes dobiti TO.

Ja ne znam da li je moj još aktivan, možda je zamro, a bio sam lvl22, sad kad su uveli ovo novo nije mi više zanimljivo. Šta li si napravio kad te banovaše? U svakom slučaju, zahvali se unazad pa možda i dobiješ. Ipak sam igrao nekoliko mjeseci :D

Hvala u nazad :D
Sad vas molim da ko ima nalog da mi posalje u pvt nick i pas.

Ја имао па продао.

Ej, umro moj nalog, jebi ga, žao mi je. A ne reče mi što su te banovali? Jesi malo mutio sa duplima, ha? Jesi, jesi.
Šta se sve neće smutiti za golde, joj, joj. Moraš biti pametniji od admina. Šta da ti reknem, drugi put zavraj trag :*

Nisu me banovali, samo ocu bolji nalog od mog sadasnjeg :D

Pa nije ti to u duhu fer pleja, ja sam krljao to nekoliko mjeseci, al ovo kad su promijenili, postalo mi skroz bezze.

Ja se nalozio ali imas pravo, imam 3 multi naloga i pitanje je kad ce da me banuju. Zato zelim novi nalog i da prebacim sve golde na novi nalog i krenem lepo novu igru bez varanja... Makar to bio losiji nalog.

Provaliće te ko baba klinca kad joj smaže fil za kolač. Ali kad već radiš to, pazi da ne bude isti IP.

Brate sto se tice toga za to sam iskusan, a i bio sam admin na ogame igrici.
Meni je samo da dobijem novi nalog ovaj ovde je skroz sjeban :(

Kako glupa tema!

Pa treba mi nalog :D Ako nemas nalog, nemas ni sta da trazis :P