Prijava

E moj edi kakvo ja lenjo pašče za ovo imam u kući ,šta da ti kažem, rat redovno imam s njim otkako je ispilio,
Edi imaš pvt.

Ево ја да не отварам безвезе нову тему, и мени треба помоћ, такође за српски. Сутра имам контролни, радили смо просветитељство и романтизам. Требају ми дефиниције за следеће појмове:
- лирско ја
- небитан лик
- бајронизам
- романтизам
- фрагментација.

Хвала унапред. :)

Јао мени треба помоћ у уторак (пре подне) имам писмени из српског, тема Јесен у мом крају. Шта да пишем?? Помоћ плс!!!!1

http://vukajlija.com/jesen-u-mom-soru/226071 Ewo ty. samo ne moj swe da prepyshyjesx da te neprowale.

Gambi piši neki sentiš zonfa tipa
žuto lišće pada
aj se jebemo dok si mlada
Ima dupali jel ti seksi profesorica

Јао хвала мицо срце си :))))))) :ДДД :*

voleo bi da sam i ja ovakve teme za sastave imao u skoli

Ma nisxtaa@ :DD Yaaao, trebatje mi pomotj iz xemie...To je sootr@ a nisxta neesam ucxila...

Седи поред неких штребера или побегни, тако ја :)))) :ррр хемија смарање :)

Ајд зајебите са тим као зиљ форама, нисте смешни, сморило је, а и сви знамо да сте спремали хемију за сваки час. Овако, конкретно да помогнемо дечаку. Ево, ја сам у електромашинској био најбољи саставџија, хтела Српкиња да ме шаље и на такмичења само да нисам био толика будала и слала би ме.

Убудуће, пошаљеш мени кад ти треба састав ја ти напишем сигурица за петицу, а ти мени десет јура по саставу три састава 25 јура. Ако не платиш ја се информишем кад си у Бгу и прогањам те. Размисли нудим ти помоћ, по цени наравно.

а и сви знамо да сте спремали хемију за сваки час

Гамби, проваљени смо.

Гамби, проваљени смо.

:'(

Ајд зајебите са тим као зиљ форама, нисте смешни, сморило је, а и сви знамо да сте спремали хемију за сваки час. Овако, конкретно да помогнемо дечаку. Ево, ја сам у електромашинској био најбољи саставџија, хтела Српкиња да ме шаље и на такмичења само да нисам био толика будала и слала би ме.

Убудуће, пошаљеш мени кад ти треба састав ја ти напишем сигурица за петицу, а ти мени десет јура по саставу три састава 25 јура. Ако не платиш ја се информишем кад си у Бгу и прогањам те. Размисли нудим ти помоћ, по цени наравно.

Мени не требају састави, постовао сам у овој теми да не бих спемовао темама... :)

Аха океј, јбг ја морам одма да се убацим у комбинацију, да покушам да зарадим неку кинту, моје је да понудим своје услуге, тај неки рад, реално. У сваком случају, ко год да је заинтересован, нек баци пвт, састави семинарски пичке материне.

Ja se tripujem da sam neki satro filmski kriticar,pa bi ovakve sastave radio mnogo dobro.