Prijava

Ваш проблем јесте Вујошевић. Јесте он вама донео више трофеја него сви остали тренери заједно, али нико није изнад клуба па таман и да је његов оснивач. Склоните њега, доведите Милојевића, Грбовића или неког трећег за тренера и решићете све проблеме. Сигуран сам да ни Обрадовић не може да смисли Вујошевића, јер не би Фенер условљавао своју помоћ постављањем свог тренера.

Ovo je glupost, nije problem sam Vujošević nego to što drugi ljudi u klubu ne obavljaju svoj posao pa on mora da brine o svemu. Kad se skoncentriše samo na struku on je jedan od najboljih trenera Evrope, hteli vi to da priznate ili ne. Lol Milojević da reši sve probleme, pa on je do sad samo radio kao Miškova marioneta u Megi.

Вујошевић је дебело наплатио своје часове љубави. Он има ко зна колико некретнина, вози скупе аутомобиле, а ви и даље безусловно верујете у његову причу о црно-белој породици.

Pa kad je uzeo 2 miliona od CSKA. A kad je išao tamo oprostio je skoro pola miliona, malo li je.

Лако је радити у меги где ти на почетку сезоне кажу: црташ акције за овог овде и оног тамо малог позз

млатони, не знам да ли си прочитао шта сам ја написао: није фрка колико је плаћен, заслужио је, није проблем ни у стручности јер уме-замерам што је у фазону да прича како му не требају паре али их узима. као они слепци ми играмо за србију свети дрес блабла АЛО ЂЕ НАЦИОНАЛНЕ ПЕМЗИЈЕ ЗА БРОНЗУ НА ЕП

Mlatoni nemoj postati kao gmudo pls, jedina si svetla tacka ti...

Ali Fender nesto nasao da prica.
Pazi nisam procitao dalje od VAS PROBLEM JE , jer apsolutno me zabole patka da trosim svoje sive celije na lika koji je tolika mukica da zeli mrtve ljude da bi cigani uzeli titulu.
lol ko sve sebi ne daje za pravo da prica bilo kome nesto o bilo cemu.

Au ljudi, sad bez zajebancija, 90% onoga sto sam napisao sam toliko preuvelicao misleci da cete provaliti poentu koja je bila da malo zivnemo i peckamo se.
A umesto toga vi shvatili sve bukvalno, i usput udarili na mene kako sam puko vo imja oca.

Evo npr

неко нормално понашање и начин размишљања док гм нпр синоћ чека одг 10мин и посел тога КАКО САМ ВАС ПОКЛОПИО ЈА ИМАМ СЈАЈНЕ АРГУМЕНТЕ ХАХА ЈА САМ НАИАЧИ лоооооол

nevera sta citam jbt.. kad sam ja napisao slican post ovome a da sam ozbiljan? To ta vasa ekipa striceva, madjara i crnogoraca koristi te JA FEUD VI KMETOVI fore.
Jbt koliko ste osetljivi na temu DV i KKP da ste ladno poceli licno da me prozivate na ocigledne sprdnje..

NE VE RA

газимудо оћеш гледати репстацију

Ali Fender nesto nasao da prica.

Па сигурно да је моја реч валиднија од твоје јер ја не пеним у теми вечитог ривала.

Gledacu bacje. ja kosarku volim.
Al moram priznati da nisam euforican ko prethodnih godina

ја сам мислио да си озбиљан, не зајебавам се. мада сам уз ово задње написао лол

brate nacelno su ono neke stvari oko kojih mozemo da diskutujemo al brt pa nacin na koji sam ono pisao jbt iz aviona se vidi da namerno povezujem nebuloze

samo da vas podsetim na maga košarke koji će igrati na EP
blejk šilb

е брате игра калинић за репстацију

zato i nemam euforiju. jbg kad cu svaki put kad uzme loptu navijati da fejluje

gazimudo je baš mnogo frustriran, ali proći će ga.

sve je to za ljude. samo da ne pocnem da tripujem KKP od nekog drugog kluba i bice sve ok

nećeš, svi imaju normalne trenere looooooool

boze moj, vama ni odlazak u drugu halu na domacinstvo nije bio sumnjiv, nadam se samo da nece toliko bolest i muka da odmakne

gazi vataj sebi psihologa brzo, bolje nađi dva, da i taj psiholog ima svog posle sesije s tobom.

jeste da, pa nisam lud. Valjda niste tolike jajare da ne podelite savete, ipak ste 17 godina isli na seanse, mada, u poslednjih par godina vam se stanje drasticno pogorsalo tako da mozda bolje da ne slusam savete vas i vasih psihijatara

Kako prenosi poznati košarkaški reporter Dejvid Pik, Ej Džej Prajs će karijeru nastaviti u najmnogoljudnijoj zemlji sveta, to jest u klubu Šangaj Šarks. Prajs je ovog leta bio na meti Crvene zvezde, ali do realizacije transfera nije došlo. Amerikanac je u karijeri igrao za Indijanu, Vašington, Minesotu, Klivlend i Finiks.