Prijava

Gazimudo piši nam o tvojim frusrtacijama ovde, mi gledamo Kalinu i Simona.

I mi kad vidimo Bogdana navijaćemo da polomi kichmu jer je nelol što nam onomad utrpa 30 poena :(

ne seri
danas svi uz bogdana, pokazo je da zna da jebe cigane

#nismoisti

Sprdnja čoeče, nisam ja šećeraš.

Stvrarno ću Bogdanu kičmu da slomim ako ne bude MVP turnira jebenog. Rising star 2 god za redom sad ili nikad il si mudo ili Nedović.

Da je zdrav bilo bi realno, ovako jbg.

Mutanti, prica se o nekom ogromnom budzetu Partizana za buducnost. I FMP cemo ugasiti. Sta ti je ljubav i legende kluba. I vama bi mogao Askrabic da pomogne, afirmisao se u FMPU.

Судећи по статистици, Мекел је био добар против Руса.

Mekelčina jebe ljuto.

Haha al je puko Dejvid Pik, kaže da je Vuk Radivojević u trening kampu Fenera, na probi.

Možda eventualno popunjava broj, gde on u Feneru, igrao u Poljskoj nekoj nešto.

Po svemu sudeći, Zvezda će i ove godine dominirati.

Rasni je.

Nijesam pratio desavanja na forumu vukajlije, ali da li je sada aktuelno lozenje Dulovih podanika povodom prihvatanja usijale fotelje od strane telece glave?

Inace, sta se desava sa tim Tomasom, oce da dodje ili treba da trazimo drugog crnca na poziciji crnca?

Nismo mi Panteri da se ložimo.

Haha kako nije, gayimudo se reg na neki crveno beli forum i pitao "jel postoji limit kolko sme neko da da para u klub koji vodi?" (misleći na pekmena), i posle printovao i "POPIŠAVAO CIGANE TIME".

A onda je vucicupederu dosao da se hvali kako ce ovaj budzet paće biti najveći ikad ever, zaboravljajuci floskulu maga da on bez dinara sve uklapa (al njegovih 600-700k mora da se plati).

Tomas je trica valjda, ako ode Blažič onda će se gledati da se dovede on Džening ili čak Simon capt.

TOmas je crnac a to je najbitnije. :)

VOlim lozenje,lepo je za oko.

Gazimudo i vucicupederu su najobičnije grobarske pičketine.

Rasni je.

Каизен ће морати да тражи новог модератора, пошто је Вучићумодератору најавио да одлази из Србије.
Оде Дуло, оде и Тр... Вучићумодератору.

Najjači gif I K A D A