Prijava

Ja mislim da treba da izazovemo incidente na nekoj utakmici u Grckoj da ih Evroliga izbaci.

Moze i da oni pobede nas a puknu sve ostale a mi pobedimo preostale 4 jer nam beze tri pobede

cek ostali nam galata, alba, zalgiris, pao, i barsa

realno, bar još 4 pobede ljolj

lepo se nadati al ako dobijemo još 1
ja zadovoljan što reko džkurajber

Ako SV Gavrilo sidje sa nebesa i prodjemo u top 8, osvajamo Evroligu sigurno!

сад сам гледао неке снимке од синоћ... и оно не да је усер него не умем да опишем речима, кад буде требало погодити две иљаде тројки ко синоћ опет ће бити 1/74 на текми

ај да их је искењало на некој утакмици која има такмичарски значај, овако су безвезе истрошили сву срећу за наредних два квартала

Voditeljka na B92 izjebala Čovića snažno i izbacila golog na kišu. Čeka se snimak na yt

Otrovna si kao zmija...

najbolje kad je cole rekao skandiraju mi zeni, covic vesna jebe se ko besna...

EKSKLUZIVNO! NEBOJŠA ČOVIĆ POTVRDIO IZJAVE NAVIJAČA PARTIZANA O SEKSUALNIM VEŠTINAMA ŽENE MU! POGLEDAJTE:
http://youtu.be/UCiJXQBYdlo

haha realno je ispo car ovde

dobro nije ispo bas car al do jaja

http://sportal.rs/news.php?news=141429

- U sezonu 2015/2016 ući cemo u proces privatizacije KK Crvena zvezda. To vam je ekskluzivna vest - rekao je Čović.

Šta sam ja pričao?! Isto je i sa Partizanom verovatno.

I treba da se privatizuje, iz leda u privatne ruke

Šta sam ja pričao?! Isto je i sa Partizanom verovatno.

Sanjaj.

Rastura vas coravi pa vam usi zavrce... Klub je vec privatni, ne postoji nikakav drugi. Zaledjena Zvezda je samo maska za navijace , ona vise ne postoji. Kupio klub, prevario navijace i sad bi da to i ozvanici.

Partizan nije na prodaju, valjda je to svima jasno, zato se huligan sa severa trenutno na mestu premijera toliko i upinje da ga upropasti. Ne zato sto ga mrzi, vec da dovede u istu ravan sa Zvezdom, kako bi navijaci lakse progutali ponos. Kao, eto i Partizan, ne moze drugacije.

Samo malko ste se zeznuli, nekom je klub svetinja, nekom nista.

Znam da si svestan da transferišeš, ali odupri se jednom da istovariš govna na temu, i zahvaljujući Truću, nikom ništa.

Razumem ja da imaš jedno 13 - 15, godina, da si u fazi gde vičeš BS ALE ALE ALE po kući, ali niko nije dužan da te trpi ovde.

Eto, sjebo nas je Čović, sjebo nas je i Vučić, i sanjamo da volimo klub kao što ga ti voliš, samo odjebi u skokovima leba ti.

Sad i ja serem, penio sam i ja al sad sam kul oko vučićpedera što i vama preporučujem. Meni ne smeta tako što ne čitam šta čovek piše. Truć ga je pustio jebo ga u prkno i tu je kraj, neće da se natežemo oko toga al pored toga ovaj je tu zbog nas, da ga svi kuliramo izgubio bi svrhu.

koliko sam ja razumeo ako se jebe ko besna znaci da se dobro jebe? to mu dodje kompliment, nzm sto se ljuti lololo