Prijava

расни пичко, није ти у омиљним сацам видо
издо си север
немој случајно да сам те бише икад видо на некој утакмици звезде!
едит: Ни на шах дате нисам видо

Jel vam sad jasno ko smo mi?

http://i.imgur.com/7o3yyw1.jpg

Jeste. FMP.

Jeste videli šta sad Simonović radi?

Simonović je drugi na svetu, može da radi šta oće sad.

vucicupederu
Jel vam sad jasno ko smo mi?

Jeste. FMP.

Кад је наш ФМП освајао трофеје, ви нисте ни постојали. Ми смо основани 1975. године, а твоја Игокеа Београд 2007. године. Опааа!

Vala bas Fendere...

Danas procitah komentar jednog delije koji zasluzuje titulu u svakoj kategoriji neznanja i neupucenosti. A takvih je bilo ovih godina koliko hoces. Kaze lik:

"Mene zanima dokle ce Zvezda da finansira svoj drugi tim FMP?"

ŠTO GA NEIGORIŠETE BUDALE VIDITE DA DEČKO TROLUJE
IGNORIŠITE GA
BEŽI SA TEME VUČIĆU!

Ignorisan si vucicupederu

E, al ono frajer mrtav ozbiljan, tipa necete me prevariti zasto niko ne postavlja ovo pitanje???!!! Covicu, dokle mislis da Zvezdine pare dajes svom FMP-u?

Au sta vam je napravio legenda, jeste legenda potpisujem. Covic - vrhunski trol.

E SAD SI GA PRETERAO PEDERU MNOGO SAM LJUT
DIGO MI SE KURAC OD TEBE ŽILA MI NA ČELU ISKOČILA A TO NIJE DOBRO
ZAJEBAVAŠ SE SA ČOVEKOM KOGA ZOVU HULK ZNAČI SMIRI SE DA TE NE BI NAŠAO GDE GOD DA SI TO SAMO SMEŠ OVAKO VIRTELNO JER BI TI U STVARNOSTI PREBROJAO SVA REBRA I POSLE IH DAO MOM OVČARU DA IH POJEDE SMRADE JEDAN MALI AJDE MRŠ SA TEME DA NE BI JOŠ VEČE SRANJE NAPRAVIO
EDIT: OZBILJAN SAM

I NEMOJ DA MI DRŽI BESEDE OVDE O MOM PRAVOPISU JEL SAM OVO NAPISAO U ČISTOM BESU AJDE SAD MRRŠŠŠŠ STEME

Kakav pravopis brate, nema to veze. Ja to ne ZAREZujem.

Glasovi za 6
Glasovi protiv13
SAD SAM I Ubedjen da si troler ali svejdno me nerviraš PRESTANI

Dobro, stavljam TACKU.

Ne znam, mene je vucicupederu ubedio da je Zvezda FMP. Vise nista nece biti isto.

Prijatelju dobri, samo zelim da ti kazem da tvoj trud nije prosao nezapazeno i da imas podrsku svih nas pravih Delija a ne ovih Covicevih pijuna.

Istina ce pobijediti!