Sport

  1. sve tehnicari:dzudo,karate,boks.
    Ja idem na sirovu snagu i masu.Masa je keva.Teretana i teret.140+ kilograma iz bencha.
    Opet to je dobro pitanje: Snaga ili tehnika

  2. ...Mešano, veruj mi. :-)

  3. A piješ li što Laki?

  4. Pio sam pre kreatine ali to sam prevazisho.to ti je samo za izdrzljivost i protiv umora.Pijem proteine,znaci klasika,100%whey,tu je i beta-K amino,nista vise.za ovu tezu hemiju nisam nikako,kao sto su anabolici,aktivatori,hormoni.

  5. jbt al se cale navuko. pa samo tripuje kad nesto napisem

  6. Na pitanje snaga ili tehnika tacan odgovor je - kvarnoća

  7. Haha ubi Partizan Zvezdu u kosarci.Dzabe sto igra onaj Owens i sto doso Pesic Dule ce uzeti i osmu titulu.

  8. Izgleda da ovi u Real Madridu nisu ni culi za svetsku ekonomsku krizu.
    Kaka doso za 65 miliona evra,Cristiano za 80 miliona evra,kazu da ce jos da dovedu i Aleshandra Pata i Davida Vilju,a moguce i Nemanju Vidica.
    Jes da je kraljevski klub al brate odakle im tolika lova.
    Pravi se tim novih galaktikosa....

  9. igram fudbal......na soniju

  10. Ja sam se jedno vrijeme aktivno bavio sportom. Igrao sam kladionicu.

  11. ja sam pre igro fudbal al kad je ono nekoliko fudbalera umrlo svatio sam da je to opasno pa sam batalio fudbal i poceo s alkoholisanjem

  12. Neka si, alkohol ti daje snagu da sve preživiš. Pa ne piju rusi zato što vole, no da bi preživjeli one strašne zime.

  13. Večeras je na trgu nikole pašića u beogradu u 21h otvaranje evropskog prvenstva u speed badmintonu.

    http://www.youtube.com/watch?v=_AwcmCOLgz0

    biće prezentacija blackimntona (noćne verzije ovog sporta gde su svi namazani fluorescentnim bojamai još nemam pojma šta.

    Sutra u 9h ujutru kreće evropsko prvenstvo, na adi ciganliji (ako ne bude padala jaka kiša večeras), ili u sportskom centru u Kovilovu (ako bude veliko nevreme).

    Kapiram da je većini lakše da dođe na adu ciganliju, tako da ako imate vremena sutra, dođite da me gledate kako pokušavam da razbijem neke Nemce i Šveđane (i sigurno ne uspevam u tome, ali nebitno).

    Sve u svemu, sutra ujutru, ada, evropsko. Ako neko ima želju da proba sport, možemo da se dogovorimo neki dan da se nađemo da zaigramo :)

  14. inace treniram gimnastiku, a prosle godine sam isla na ultimate fight, ali sam morala da odustanem jer su nenormalno teski treninzi (ipak sam slabo zensko), i sem toga, kao jedino zensko u klubu ne bih isla na takmicenja. smor...

  15. Vozila sam bicikl poslednjih godina.
    Prekinula sam nakon pada&lomljave.
    Pokušavam da izmislim za sebe nekakvu rekreaciju.
    Trčanje i plivanje mi se nije primilo.

  16. Odbojka,aktivno,vec 5god. u Zr023. Atletika preko leta,skok u vis. :)

  17. Joga, pilates, trčanje. U slobodno vreme: košarka, odbojka i brisanje prašine.

  18. Gimnastika, Ritmicka gimnastika, Trcanje svaki jebeni dan :)... i naravno ponekad poneki fajt al ne preferiram tu fizičku aktivnost.. I da aktivno udisanje nikotinskog dima

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.