Prijava

Soko combat system. Košarka povremeno.

kik boks,bodibilding

kik boks i bodibilding?cudna kombinacija,obicno jedno sa drugim nikako ne ide.

PS. vratio sam se posle mesec dana mirovanja zboh povrede ledja,ponovo treniram........ahhh taj ded lift.......

da se pohvalim kolegama- upisala sam macevanje

Juče bio na stonom tenisu 2 sata - dublovi. Toplo preporučujem.

Stoni tenis je odličan sport.Imam kući sto, ali trenutno je gužva u garaži tako da ga metnem.

Kao mali trenirao karate, a posle dugo trenirao rukomet.
Sad aktivno idem u teretanu, nabijam misice, snagu i kondiciju:)
Inace leti plivanje i jednom sedmicno 2 sata veslanje.
Opicim kadkad i fudbal i basket, al nisam neki ljubitelj basketa.
Kuci svaki dan radim sklekove, trbusnjake i zgibove...

тренирала сам кошарку(5 година),пливање(пола године) и рукомет (4 године) сад тренирам нолајферизам :)

оп...оп... колико бивших кошаркаша...ја исто 8 година тренирао кошарку :) (можда и више)...кик бокс рекреативно (за случај да неке будале хоће да изигравају велике разбијаче па да ме нападну,а ја не знам два ударца спојити ;))...столни тенис играм од 6 године :),највећи успјех-у 5 партија успио сам једну узети 9 у ткз. првенсву босне :)...иначе трчим ,ходам само не волим воду и пливање....

и да шах је најбоиљи од свега овог заједно (добро можда баш не од столног тениса)...

odbojka-1 god(raspao se klub),kosarka-1 god(raspao se klub),jiujutsu-8 meseci(trener puko),MMA-ovaj put sam,duze od 5 meseci!,teretana-4 meseca(oce cale i keva da me roknu jer sam malo preterao),P90X-prvi mesec(ko ne zna neka pogleda,odlicno zamenjuje teretanu,cak je i izazovniji!),sah-ceo zivot,omiljeni sport kao i sex!

ja treniram kosarku 11 godina,sad se spremam da upisem dif.Ali ipak vise volim fudbal od kosarke, trenirao bi fudbal da me roditelji kao klinca nisu naterali da treniram kosarku.

Plivanje 6 godina(pionirska reprezentacija) i odbojka 9 godina.
Neispunjena želja - kik boks i povratak na plivanje. :'(

Fudbal, a pored njega volem da opletem basketicu sa ortacima.

Ninjutsu, trenirao nesto malo i taekwondo, ali nisam mogao da uskladim i jedno i drugo, pa se odlucio da nastavim ninjutsu...

Спортски риболовац преко 20 година. Тренутно сам члан РК "Поштар". (јесте, веома је оштар)
Мислим да се бавим фајтом рекреативно, али ме с времена на време навуку да спарингујем па носим шљиве унаоколо. И тако, мало по мало, једног дана ћу да уфурам у професиналце, невин ко соска млада.