Prijava

Xaxaxa Citroen, a ne no zapregu.

NA FORUMU NA FORUMU LJUTOG TROLOVANJA

Odo skinut gusle sa zida. Zapjevajmo složno, glasno, ka rođena braća da smo. OJHA!

Jao koji duet sunce ti jebem.....

e kad pomenu citroena posto je onaj dx3 jel zma neko? Zagledao sam jednog pre neki dan onako lep autic za grad ili decojcicu neku

Mislio sam da nikad reći neću ali mu je jedino Celt dao savet koji ok je za 7,8 k evra, I Coa sa Fokusom.

Pa recimo oko 9000 eura, 2010. godište, 1.6 hdi...

Edit: pa realno, Volvo S40 i C30 su kvalitetnije i pouzdanije urađen Fokus. Ford im je bio vlasnik u to vreme...

Boho a3 sa nekom ok opremom za te pare moze da nadje 2005 najmladje a covek rece da bi noviji auto

Fokusa bi mogao 2009-o ladno sa ful opremom, 2010-o je noviji model

Može lipi moj i 2006,7. No dobro. Zajebite ga samo Volvoa i Honde jbt

Ali samo uzmi u obzir koliko se Audi krade....

то ми онда дође онда исти курац ко поло 2004 који већ имам. Ја да се питам узо би још једног ваког пола, 1.4, троши као упаљач и неуништиво је говно. Притом изнутра изгледа савремено, може се и нека пичка повест уњему

Prištevac, provozaj ga neđe pa pošalji mejl Citroenu da pravi tvrda auta.

Pa dobro boho brt to je 8,9god star auto

Volvo i honda su dosta pouzdani automobili mada je ovaj volvo sa staklenim gepekom ruzan ko kurac

Ja bi akorda vozio bez problema jos ako je tajp r ili s to je grmljavina a ovaj civik sa dva izduva i stopaljkama spojenim po sredini je pravi mali gradski picolovac loze se ribe na njega samo tako(kapiram da drugi auto kupuju za sprdnju)

moze da uzne i bemvea onog 111 ili koji vec ali da li bi mu ga preporucio?

Seat jedini auto koji je tvrdji od vw lolo
vw ih je kupijo ali to se radi u spaniji ja bi to izbegavao. Plus je dresina svaki koji nije sportak

Lol Makarone od Seata ovog bih pre Fabiju vozio