Prijava

dan vožnje sa crnogorskim autom i od nervoze bih osjedio :D

Daj oglas da kupuješ Faradajev kavez xd.

fala miki mogao bi da majstorišem sutra taman da sjebem radio pred put :D :D :D

ovakav mi je radio
http://i.imgur.com/YxoqnTe.png

Bolje nemoj sam, nego idi kod majstora, on to može da spička za 15-ak minuta bez problema. I da sigurno šljaka xd

Đe imaju ođe za auto whitewall gume da se kupe? Ne obruč onaj, no guma fabrički bijela sa strane.

Kakav je MakaronacBGD xaxaxaxa

Jel pravi kakav problem mjenjacu ako sa D u toku voznje prebacis na ovo + i -
http://www.interestingreality.com/wp-content/uploads/2014/04/automatic-transmission-service-Brunswick.png
pretpostavljam da ne nego ne znam sta su bolje automatika, na sta su osjetljivi i td.

Jel pravi kakav problem mjenjacu ako sa D u toku voznje prebacis na ovo + i -
http://www.interestingreality.com/wp-content/uploads/2014/04/automatic-transmission-service-Brunswick.png
pretpostavljam da ne nego ne znam sta su bolje automatika, na sta su osjetljivi i td.

Za manuelni mod mislim da možeš i bez stanja da prebaciš, samo pomeriš u desno ručicu (nisam 100% siguran, nisam vozio tiptronik nikad). Ostalo kao i na običnim automaticima, moraš da staneš da bi promenio u P R N ili D. Na semaforu ostaviš u D, samo držiš kočnicu sve vreme da ne kreneš napred itd. Mora redovno da se održava, da mu se menja ulje, da se ispira taj sistem pri zameni ulja.

Generalno, sam po sebi automatik nema nekih boljki, e sad, zavisi koji auto uzmeš, jer npr. mercedes ima odlične automatike, reno, ford itd baš i ne.

Sto, skoro sam vozio neki novi reno megan, automatik ko i svaki drugi?
Jedino ako mislis da crkne posle 200 saltanja, to ne znam. Ovako u voznji ko i ostali u klasi.

Jedino sto je govno i sto treba onog sto je smislio bicovati 100x po ledjima je tiptronik.
Ni menjac ni automatik, nego najgore od oba.

Ustvari sad gledam, ne znam kako se zove al onaj automatik sto mu treba vise od sekunde da promeni brzinu... Prvi put kad sam vozio auto sa tim govnom je smart dvosed koji eto uzo da vidim kako izgleda. Ubacim ja u auromatik mod, izadjem, dodam gas on uspori da promeni brzinu. Kad god pritisnes gas jace on prvo uspori sekundu dve pa pocne da ubrzava. Mnogo gadan trip.
Na kraju sam rucno saltao pri cemu je i to bilo ocajno, pipnes ono da promenis pa cekas da se promeni.

Inace pored toga sto je govno, nije tolko strasan smart. Ko moped sa krovom.

U Bugarskoj kao neke bolje prave?

Popusis mi kurca retardu

Sto, skoro sam vozio neki novi reno megan, automatik ko i svaki drugi?
Jedino ako mislis da crkne posle 200 saltanja, to ne znam. Ovako u voznji ko i ostali u klasi.

Ma mehanički nisu najbolji, a elektrika jebe zato.... rikne prekidač ili relej promene i onda možeš da se jebeš. Liku na laguni (nije teča da me ne zajebavate) nije hteo da krene kad ga u D ubaci, šlepovanje + rastavljanje menjača i šta sve ne, 300 evra troškova da se zameni prekidač od 5 evra.

A najgori su oni selespeed iz alfi, em nepouzdani, em trzaju pri svakoj promeni brzine.

Hahaha Šalabe
Celt ne srdi se, naši smo.
Uspori jer je takav auto. Jači prave pauzu samo manju da laik ne oseti kad mu zgaziš kikdaun

Miki 300 evra hahaha
Daj reci gde da preporučim čoveka ovde je 500 evra dobar dan za automatik pa da je Reno 9

To je šogorska cena bila, a koliko bi zaista, ne znam i ne bih da osetim to lolo.

Jebu majku sa cenama