Prijava

4 zvucnika neka solidna da nisu jadni kolko kostaju?

Titanijumske, da
Ciganine!

moli se miki da mi da odg

Ču 4 zvučnika, pa ja u Golfa 2 6 imam, Reno xaxaxa

u svakim vratima po jedan zvučnik imam
pošto su se 2 sjebala želim da ih zamenim
neću menjati apsolutno svaki jebeni zvučnik u autu

Reno osim sporih automatika ima i problem sa crkavanjem zvučnika xd

Jbg, ujak ima Mečku buljavu w210 290 td automatik 96', skoro pa 900 000 prešla, nikakvih problema nije imao sa menjačem.

A ovaj bivši kolega što je radio tu lagunu, sreća pa mu šogor radi u renoovom predstavnišvu pa mu sređuje popuste, inače bi bankrtotirao. Inače je lik neke 2004/05 dao 20 000 evra za lagunu 2 2.2 dci automatik u ful opremi. Msm da je oko 2 godine bio star sa 30 000 km na satu, a sranje teško, stalno ima neki problem sa elektronikom bilo čega. Senzori za kišu, za parking, za pritisak u gumama, za abs, za ne znam ni sam šta, sve mu je odlazilo, motorčići brisača, podešavanje visine farova, šta sve ne i sadista ga drži 10 godina. Ja ne bih ni uzimao nikad renoa za te pare iskreno. Ujak je 2000. dao 28 000 nemačkih maraka za njega, ali eto isplatio se višestruko jer se pošto je karavan koristi bukvalno i kao teretno vozilo prešao je ludačku kilometražu, a samo mu je limarija rađena 2 puta xd.

edit: kapune sve zavisi, imaš ovako nešto je dobro http://www.winwin.rs/auto-moto-oprema/auto-tehnika/auto-zvucnici/zvucnici-za-auto-pioneer-ts-g1732i-17cm-2-way-240w-4752393.html, ali je ovo valjda po zvučniku xd

http://www.ebay.com/itm/Audi-A6-S6-C5-TT-Allroad-Bose-6-5-Door-Speaker-Woofer-Fits-All-Doors-/111954866393?hash=item1a1107b0d9:g:vUYAAOSw7hRWPOgs

ovo je dobro, ako oćeš polovne da uzmeš.

Zamjena ulja i solenoid i to je to. Ali ipak manuelac za vožnju konza!

brt ćale je pre 4 godine uzeo 2004 godiste lagunu za 3500 evra nista joj nije falilo
ima esp nema tempomat
nema tih senzora za parking i pritisak u gumama i te forice tako da nema šta da crkne
bio problem sa tim podešavanjem farova, ispalo na kraju da se pomerio neki kaiš na tom motorčiću bukvalno za 2 min sređeno

ja sam do sada vrh zadovoljan lagunom kapiram neki retko dobar primerak mi došao lolo

30-50 ti zvučnici obično budu po komadu, pa viđi neke za koje para imaš. Mislim da su ti 13cm.

Da ali nije 2.2 dci koji je jedan od lošijih motora ikad verovatno i nije automatik što je očaj na tim lagunama. A ovaj je imao frku što mu je baš riknuo taj motorčić. I dranje je ušiju za motorčić koji košta 10-ak eura sam po sebi.

edit: e da izmeri prečnik rupa / sadašnjih zvučnika, da znaš kao prvo koje veličine da biraš, da ne moraš da bušiš tapacirung vrata.

kapiram da ću da mu odnesem čitav zvučnik i kaem daj vako nešto

xDD za 6000 popravim sto me onaj supak lupio

Ja sam ono pitao da znam mogu li ga cimati u slucaju neocekivane krivine dodatno nagradjene usponom.
http://www.drivesafedriving.co.uk/images/yaris_auto_gearstickchris.JPG
ovaj je u pitanju i salta brzine na iritantan nacin opisan u keltovim postovima
Edit naravno ne britanski nego za normalne ljude

Планирам да убацим радио у кола.