Prijava

Vidiš li onaj plavi karavan? To je to.

Vrijedi otići sig.

Da, da, mora mazda tu. Isplati se ako imaš ''zabavan'' auto za to. Koji bih ja kurac radio tamo sa mondeom od 90 ks ili nekim sličnim autom lolo

Ljubav je bitna.

Dao bih ti ja Golfa jbg. Ili uzmi malo momačko auto.

Videću, možda nađem neku vektru 2.0 16v ili omegu. Ne volim mala ta kola, nisu mi preterano praktična kad radim nešto.

Hahha znam da nije momački auto, al jbg, bar mogu da nađem solidan.

E36 sam jurio, međutim, za taj neki moj budžet su sve lomovi, isto važi i za ostale. Hteo sam mazdu 323f, ali su delovi za nju papreni.

A i ne žurim, pravo da ti kažem, nešto trenutno ne bih ni držao kola, jer nemam posao za sada.

Ovaj je prelijep.
Meni je još žao što prodah trojku GTI :(

Jbg, meni se dopadaju, mada ono, uglavnom se ti modeli teško nalaze fino održavani.

Ja sam ih ima GTI dvojki, trojki, Suzukija, sve bila dobra auta, sig jer su ih vozili ljudi koji ih vole.
Trojku najskorije imah, 16v, patosirana, stalno ležeće zaobilazio, klima, Rekaro sicevi sa grijačima i santa monike joj stavio, ispod 2000 platio.
Ovaj BMW prelijepo izgleda, spuštio bi cijenu vjerovatno, jedino što je automatik.

Ma stoji sve to, ali ne mogu sa duplo manje para da gledam auto xd. Plus servisi i ako treba još nešto da se poradi na njemu.

O jebem ti Audi, zar je tako teško normalnu pepeljaru ubačiti u auto?
http://www.quattrodaily.com/wp-content/uploads/2015/07/2017-audi-a4-euro-spec-cabin-03-753x500.jpg

Jebe inače četvorka nova.

Gunđajući poneseš pepeljaru u kola kao moj ćale lolo. Em što je mala, em što se zaglavljuje onaj ''touch'' sistem.

Imam normalnu ja.

Šta touch, na Marlboro misliš? Usrali su se u plavi onaj. Ja uzimam crveni meki, nek taj uzima.

O jebem ti život, poslije vele muškarci kamikaze.
Palila ga u brzini sig, znam jednu takvu.

Ja imam pepeljaru u obliku case sa poklopcem, kupljena na pumpi nekoj za oko 800 dinara, neki auti nemaju pepeljare zaista.

Genije, vidis da i onaj audi ima čašu sa poklopcem. Gtd kaze da hoce obicnu.

Ok i sta cemo sad?

Šta touch, na Marlboro misliš? Usrali su se u plavi onaj. Ja uzimam crveni meki, nek taj uzima.

Ne bre, nego ima sistem da klikneš onaj poklopac da ti izađe pepeljara. E sad, taj sistem se sjebo, pa klikneš, a ono se zaglavi.

Većini je pepeljara dodatna oprema sad, a kod mnogih to je ta crna čaša od 5 eura. Ne može se od grdila gledati.
I Fića je imala normalnu pepeljaru, nez što izigravaju sad.