Prijava

Ja u svom autu imam taj softver, a što ti imaš Barone? Pepepljara ti je najkomplivoaniji dio auta sig.

Možda ja zagađujem, ali zato malo trošim!

Salio sam se malo, moram na segu da udaram patim of depresije nesto u poslednje vreme

Hahahah zajebavam se. I meni ide na kurac fau ve, folcika, focfagen itd.

Ok je, ali pazi ubuduće. Dizel brate moj, zagađivanje je ok dok god je one rupe u ozonu.

Gledam danas jednu 123-ojku, dimi kao iz fabričkog odžaka. Vozi i para ozonski omotač xd

Kroz ozonsku rupu izlazi zagadjenje to, ne brini momce

Opušteno jbt, niko nije umro zbog njega...

Idi begaj, mi smo morali da držimo one 'P' tablice prve godine dok imamo onu probnu dozvolu.

Xaxaxa jbg. To je ono kad položiš sa 17?

Fazon po novom zakonu svako ko je položio mora da ima probnu valjda. Bilo da je sa 17 položio bilo sa 57.

Edit: kad položiš sa 17 mora da bude do 18.-e godine u kolima sa tobom neko ko ima 5 godina vozačku.

I sa 18 onda mijenjaš za pravu? Najjače je u Srbiju sa 17 položiti onda, godinu kasnije na kraj svijeta možeš. A dok probnu imaš većinom isto strecaš od policije kao i bez nje jbg.

Taj rad. Mada ono, ja sam sa 17.5 počeo sa obukom, dok sam završio obuku i one teorijske časove, imao sam punih 18 i koji mesec preko xd. Više od 6 meseci nas zezali, te ispravan samo jedan auto, te onu teoriju razvukao lik nenormalno...

A iskreno, za to vreme dok sam imao tu dozvolu nisam ni imao potrebu da idem negde van zemlje. Fazon, najviše sam koristio da idem u školu xd.

Tako sam i ja mislio da će mi samo do škole trebat. Ali sam otišao do Žabljaka onda i iz kafane 2 sata posmatrao kad će kraj smjene i policijsko vozilo se pomjerit sa proširenja preko puta, jebo ih otac.

Meni je škola bila u Beogradu xd. Puno policije uvek, al su me samo jednom zasutavili da vide dokumenta. Ono stvarno nije bilo frke. Mada ima još jedno glupo pravilo kod tih probnih - smeš da voziš do 90% od ograničenja brzine na tom delu puta.

Mogu zamisliti kako su te šikanirali u saobraćaju kroz Beograd sa PA tablicama xD

Ma jok, nikad sa tim nisam imao problema. Imao sam doduše jednog velikog neprijatelja zadnjeg lonca, a to je kockasti ivičnjak 30 cm visine koji je bio na parkingu u blizini škole, jebo ga ko ga postavio na parking mesto. Na onoj staroj vektri sam tri puta čukao zadnji lonac tamo. Posle se čuje kao akrapovič xd.

http://s6.pik.ba/galerija/2016-02/27/09/slika-1351987-56d15c24967c5-default.jpg

bukvalno ovakvi.

Xaxaxa Pancevac vec treci put lomi auto na isto mjesto.

Nije isto mesto, nego isti tip tih ivičnjaka, ali je ta okolina škole. Sjebo sam ja lonac i u pančevu na isti takav xd. Nemoj da potcenjuješ moje mogućnost.