Prijava

Nijesmo poznati po tome. Možda oni što voze Golfa na jugu Srbije xD

Ma ovaj je musliman iz tutina...

Isti kurac kao i oni na fb i mojagaraža krenu da se svađaju oko golfa, alfi i renoa.

:alfa sranjo, golf zakon, prešo 700 iljada, ni ulje nisam menjo, dinara nisam uložio ide k'o prvog dana:
137 replies

:golf precenjeno sranjo, alfa zakon, prešo 500 iljada njom, nisam ni ulje menjo, sve je fabrički:
162 replies

:Vozijo sam sve i svašta, laguna najbolji odnos cena kvalitet. Jel ima neko polovnu turbinu, skupo mi 1200 evra za novu. De je najbolja reparacija? Jel zna neko dobrog elektroničara? Nerade mi migavci, brisači, bord brljavi, prijavljuje 27 grešaka:
86 replies

I obavezni začini tipa 'italijansko govno', 'francusko đubre', gnojf, heheh gnojf'.

Alfa i jeste sranje jbg.
Reno posebno.

Jeste, ali kad vidim somove kako se prepiru oko toga, svaki Božiji dan po forumima i sajtovima....

Nez brate, ne zanima me to niti pratim, ali ako ti bude trebalo argumenata da napušiš nekog zovi.

Jok, ne učestvujem ja. To se kolege zezaju, pa nam daju direktan prenos svima.

Da, da, ljubomora. Je l' ti našao Fokusa?

Brate koja debilnost ovde u norveskoj gde sam vozio. Znaci imas glavnu ulicu, bulevar kao neki i milion pristupnih uličica. E sad te pristupne uličice nemaju znak stop i važi pravilo jebene desne strane.

Znači voziš glavnom ulicom desnom strano.i staješ da puatiš ove što se uključuju. Isto raskrsnice namaju niti jedan znak prvenstva ili stop, katastrofa jebena.

Ma oce sad nesto drugo, raspituje se za seat Alteu reko ok uzmi bolje kamion xd

Ako je bulevar, onda 2 trake imaš, piči levom, a ovi nek se u desnu uključuju. Mada mi je nelogično to što kažeš, ali ajde.

Skauzere, dobra je altea.

Da brate, a da si se zakucao u nekog jer oni na stop staju bez obzira mogu li proci, onda bi drukcije govorio.

Ma lupio sam bulevar, mislio sam na široki ulicu, ima po jednu traku u oba smera. Ali u tu široku ulicu se ukljucuju male ulice i svakog jebeno pustas jer nema nikakvog znaka pa vazi pravilo desne strane. Ni raskrsnice nemaju znakove. Opalicu neku fotku sutra.

Alteu je dizajnirao isti covjek koji je dizajnirao 156 :D
Ali opet grdna je jbg.

Daj lokaciju pa da proverimo na gugl strit vjuvu.

Kakvu lokaciju, ulicu ili mesto?

Xaxaxa Tilmu vise niko ne vjeruje xD