Prijava

Mazda 6 il Pežo 407
U godístu, opremi i dizel egal

Peugeot udobniji, ali se Mazda 6 puno manje kvari.

Rđaju ko nenormalne, standardno za mazdu.

Pežou je mana što mu cijena rapidno opada. Ali svakako udobniji i jeftiniji za održavanje.

Sve zavisi koji agregat je u njima ali pežoovi su se mnogo dobro pokazali.

Pezo 2.0hdi jebe keve bas

ma skoro svi dizeli su izdominirali iz tih modela.

Od benzinaca najbolji je 3.0, bukvalno nepoderiva mašina, ni čekićem ne možeš razlupati.

Ovo za rđanje i mazdu, ne znam jel tačno da su to rešili na restajlingu. Ne znam koje godište tačno gledaš autić.

To mi recite. Drug došao iz Beč iz Nemačku trebaju mu kola ovde 6 meseci pa da tera gore pada proda kad dodje i kupi B7
Ja mu ne dam Mazdu duze nemeže da je proda kad bude trebao. Znači 2.0

Imam ja b7 za njega (ili ako neko drugi oce) top stanje top oprema

Što prodaješ?
Ma tek za godinu dana će da ga kupi

Nervira me ocu mecku da uznem. I zeni espace neki nesto

Vozim već 5, 6 dana 2006 E220 jebe auto
Drug popravljao 320 E dizel isto ide kao formula
Ta 320 troši 10 u gaženju
Ova sto ja vozim 220 na 1800 km na 120 sati što je izmerila 6.01 upaljač jebeni a koluzgera bez mane. Tj ima je uredjaj za kočenje. To jebe sve te E klase
C klasu nikako samo E

dobar auto, ali mislim da mu agregat nije baš nešto najbolji, ali sačekaj nekog iskusnijeg da da procenu..

I ja cu E klasu samo onu noviju sa kockastim farovima ovu buljavu ne gotivim nesto

Ps od 5 ljudi koji voze Mercedesa ceo život sam čuo da se razočaraju u kockastu kad prodaju ovu a kupe nju

Sto Boh, bas odlicno auto je? Uzecu kad budem imao para ili nju ili peticu bmw sig.

Ne znam, kažu da je dosta lošijeg kvaliteta od svoje prethodnice.

I SAD OVAJ SA AUDIJEM KAD KRENE UJUTRU PO LEB IDE U OVOM ODELU STA?

https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/sh0.08/e35/p750x750/17932091_437076766629133_1972851742328487936_n.jpg

Edit: PISALO JE BMW DRIVER VS AUDI DRIVER U NEKOM TVITU NESTO

ne znam kolko ima istine u ovom postu, ali ovakvog vozača audija još nisam video uživo, što se ne može reći za ovakvog vozača bmw-a