Prijava

Mjerio je on odmah kad je ugradjivao akumulutor. Rekao je da moram alternator srediti i biksne (vjerujem da se tako zove, ja sam onda pogresno cuo). Necu sad nesto voziti, ali ako se zadrzi koji dan lijep oticu to srediti jer cu dobiti nekih para. Starom akumulatoru je davno istekla garancija. Gurao je 5 godina... Da li alternator novi kupujem ili se to popravlja?

I to sto si rekao, zaglavljuje kad palim, ali ne vergla dugo.

Možeš ga i remontovat', a možeš i novi.
Meni jedva garanciju izdrže x)
Ali, dobro, zimi skoro nikud' pješke ne idem.

Reci mu nek pogleda i kontakt anlasera sa provodnicima, može biti da je zarđao.

Najavljuju sad tesku zimu za par dana pa ako se to ostvari ovo ostaje za proljece jer necu voziti, a ako bude pitomo vrijeme rjesavacu.

Ja ću dvojku morati da vozim zimi, pasat nizak oca li mu jebem.
2005. je ođe palo 5 metara snijega. Vozio sam, iako sam skije dobijao svuđe lolo
Kad je ono vanredno stanje i kad ne čiste ulice samo je dozvoljeno službenim autima da voze. Mene je policija jednom uhvatila da vozim svoje, jedva sam napravio vezu x)
Od tada uzmem mečku kamiona što je registrovana na stričevu firmu.

Doćerah TV, jedva stao sa Golfom i Pasatom u garažu, morao sam prikolicu van da izbacim.
Baj d vej, stigla 3 auta.

Golf 4 SDI, 2001 godište, može da se carini valjda. Motor troši ulje. Može i u djelove, ako ga ne prodam čitavog.
http://img328.imageshack.us/img328/6905/12nf1.jpg

Audi A8 2.8 benzinac. Bez mjenjača je, motor je solidan, limarija - ima rada na nekoliko mjesta. Stranac je.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Audi_A8_D2_rear_20071030.jpg

Punto van, tačnije njegova zadnja polovina bez stakala i enterijera, + desna vrata (goli lim). Pristojno djeluje, bješe havarisan, pa je odstranjena prednja strana, a krov puk'o. Vjerovatno ću napraviti neki kurac od njega, pa samo prodajem krov, vrata i točkove lolo
https://forums.finalgear.com/attachments/general-automotive/what-to-buy-99-fiat-punto-vs-mitsubishi-carisma/6937d1338484887-fiat-punto-mk2.jpg

Нико не воли да се бакће са тим ситним поправкама, мада ми овако на око изгледају ок.

Него ми реци, колико се крећу доле цене БМВ е46, чисто да упоредим са овима овде? Опасно сам се наложио (опет) да узмем Бембару почетком сл године

Е ако том Голфу само баца уље то је најмањи проблем, шта му још фали?

Ma slike su sa gugla, nego nijesam moga' da odolim sva 3 za 1000 eura. E da, A8 je STRANAC, zaboravih da napomenem.
Cijene za e46 su oko 3 hiljade za benzinca, a 4-5 za dizela.

SiM
Е ако том Голфу само баца уље то је најмањи проблем, шта му још фали?

Fali mu što je u Njemačkoj trebao da bude rashodovan x)
Večeras mi ih drug doćera. To, kompresor klime i vazdušni jastuci zasad. Korišćen je valjda kao službeno.

Шта се још може наћи од БМВ-а за три сома? Не занимају ме аждаје од 2500 кубика и тако то. За цену..толико су и овде, нашао сам један за 2700 брутално изгледа.

Možeš dobrog marsovca ili E39 možda naći.

Марсовац матор :(

Шта је предност 49 над 46, а контам да је 49 мало скупља јел?

Misliš e39?
To je limuzina, petica.
http://media.caranddriver.com/images/09q4/318578/bmw-e39-520i-euro-spec-photo-319144-s-1280x782.jpg

Možda iskrsne nekom hitno za 3000-3500 dobra.

Лоло да е39. Да, мало је скупља. Што сам видео прелепог марсовца, лик из краја добио на поклон (!?), колико сам само био љумоморан..

Jedan je na greb-greb dobio 323f, pa je skladištio 10 godina dok nije položio. Eno je ka' nova.
Inače, Golf je kupljen za 700 eura, valjda licitacija (isplati se u pičku materinu xD), a A8 za 300 (vjerovatno nema ni roming ni mjenjač), a Punta sam dobio za dž.

Ја се прегањао са чоеком који има 323ф да ми спусти цену и ништа, а очувана нема даље, а овај је добије на греб-греб! Усер :(

Ma dobio davno, dok je bila nova. Dobijali su se i X1 i E klasa prije nekolike godine. E klasu dobio čovjek koji je vozio Juga, jedva ufištuljio lolo
Znam i jednu babu koja je preko veze 2 auta tako x)
Prvo Golf 4 (ovaj kod mene je vrhunski na šta njihov liči danas) i Sparka.

Šta mi vi preporučujete (pošto je Audi skunut sa osiguranja)?
1. Da mu nađem mjenjač, odradim da valja, napravim "blizanca", registrujem, vozim i poslije nekog vremena prodam.
2. Da ga prodam u djelove.