Prijava

Danas bih kod rodjaka ovog, već otišla kazna kod sudije za prekršaje. Ne gine mi oduzimanje dozvole.
Je l oni meni oduzmu bukvalno, ili stave neku zabranu na nju, pošto ja tek treba da odem da mi daju papir za probnu dozvolu, sad vozim na neku potvrdu, i je l bi nekako mogao da vozim a da ne provale?

Вероватно ће ти само лупити печат о забрани управљања

Kakav pečat, pa nije srednji vek lolo. Jok, imaš zabranu u sistemu, dozvola je kod tebe. Možeš da voziš lagano dok te ne provere, kad te provere a imaš zabranu sjebo si se.

А које си среће, уфатиће те. Купићемо ти течни сапун, лололо

Jerbo da si mogao pobegao bi im i prvi put lolo

Da l će da me proveravaju, kolko često to rade?
Pošto nemam pravu dozvolu, tek treba probnu da uzmem, ovako izgleda
http://ltablice.com/images/stories/clanci/dozvola_otvorena.jpg

Па кад год те зауставе.

Lep si Vule, jebo bih te da ne kažem

Pečate su lupali kad su bile one papirne dozvole, sad su u vidu kartice. Validnost meni rijetko provjeravaju. Kad me stopiraju pitaju "jel' sve u redu", eventualno pogledaju dokumenta i požele srećan put.

Је л' могу ја са старом дозволом преко гране? Саци ме подсетио за то

Mislim da možeš, proveri. Valjda imaju države de traže zeleni karton ili kako to ide.

Ма заправо идем у ЦГ, тамо не треба ништа, ал не знам да нешто не закерају.

ЕДИТ Да не закерају што је папирна дозвола.

Trebalo bi ako kod vas važi da važi svuđe. Uglavnom, međunarodna ti u okruženju treba, čini mi se, samo za Italiju i Albaniju, a zeleni karton za BiH i Makedoniju.

Zakeraće pošto su Crnogorci, ali zbog dozvole neće. Ja sam išao na more jednom, vozaču autobusa se nešto slošilo i uzmem ja da vozim. Nisu pravili problem jebem ga, i to sa b kategorijom. Kako te zakače.

Укључићу црногорски мод говора, да мисле да сам београдска дијаспора, лолол, ваљда ћу за толико успети да издржим.

Ima kod nas neki, daleko bilo, što naplaćuje i kolegama kazne. Ako šta zasereš plati im roštilj. Presretač ti neće primiti ništa ispod 50 eura, provjereno. Zna ih tokom sezone i na sjeveru da bude. Gore su najčešće sivi Pasati.

Ма не могу ти ја ни прекорачити толико брзину где не познајем пут, мислим да ми неће они бити проблем.

Укључићу црногорски мод говора, да мисле да сам београдска дијаспора, лолол, ваљда ћу за толико успети да издржим.

ašj đ ađi đu ađu žj i eto te.

Ja jedared išao Britiš Ervejzovim avionom za Šri Lanku, sloši se i pilotu i kopilotu, reko, daj meni da vozim, poginićemo od vas dvojice mulaca, kae, đećeš ti da voziš, nemaš ni dozvolu, reko, jel nemam, vadim crvenu papirnatu, kaem, vidiš ovo 'A' kategorija, to ti je dozvola za avion, veli, ako je tako, rokaj burazeru i tako nas odbacim u Šri Lanku

Kad dolaziš enemi?