Prijava

valja li čemu škoda rapid

E, gde nisam procitao, i zahvalio sam se :)

Mrzi me da vam biram definicije za to moram od svakog da procitam 20ak pa da odaberem jednu, a ne radi mi se to...

odaberi krovom kočio inače ćeš stvarno kočiti krovom u sledećih mjesec dana. i da, pošalji to na najmanje 100 mejlova.

Nije losa ova :)

Možeš i postere lolo

mrljo
valja li čemu škoda rapid

To je k'o neka međuklasa, k'o npr. Pežo 301. Nije nešto kvalitetna unutra npr., ali motori bi trebalo da su dobri. Do koliko para gledaš?

Do koliko para gledaš?

nisam jos ništa gledao, onako me zanima, dobro mi izgleda

Lijepo je auto, ali kontam da ga dosta cijene.
http://www.polovniautomobili.com/oglas4461560/opel_astra_j_essentia_14_mt5_5vr/

EDIT:
Ima Škoda i za 9 hiljada, sad viđeh.

Lepa je nova astra. Jedan od onih automobila što je i karavan dobar :)

Ova ristajling. Da kupujem novo auto tog segmenta (dobro, to je naučna fantastika) Astra i Golf bi sigurno ušli u uži izbor.

Realno nemoj skroz nov auto da gledaš. Bolje uzmi 2-3 godine star i uštedećeš 30% cene, a vozićeš u svakom slučaju dobar i ne izakan auto.

Који су најбољи амортизери који код нас могу да се нађу? Не морају нужно да буду извикано брендирани

Ja imam Bilstein gasne i zadovoljan sam.

celt
E, gde nisam procitao, i zahvalio sam se :)

Mrzi me da vam biram definicije za to moram od svakog da procitam 20ak pa da odaberem jednu, a ne radi mi se to...

Jos jedan dokaz da ga je briga samoza njegovu guzicu. Kad je trebalo da se lista po bugarsko-norveskim sajtovima u potrazi za autom, tad nama nije bio problem da listamo i da trazimo dobro auto za njega. A njemu problem kliknuti na poredjaj po popularnosti i naci defku. Sramota, gori nego Vucic. Ovo isto kao da je rekao," ne zelim da vam odaberem, to je jednostavno previse, znate li koliko ja gubim ako vam nesto odaberem, amateri jedni". Ne bih volio da sam na mjestu tvog komsije, zamisli da mi zatreba sarafciger,a Celt ce "jao, znas ti kakva mi je zbrka u alatu, ko ce sad traziti. Bolje kupi sebi.".
A planirali smo i probati koje pivo sa tobom, ali sad vidimo da nas ne bi ni cekao da popijemo do kraja, ti bi vec krenuo napolje jer si ti popio, i onda bi te pitali za prevoz, a ti bi rekao da ti je auto puno ribolovacke opreme pa nema mjesta.