Prijava

Trilijan je i otkrila Regularnija i mene uputila na njegov pravedni put.

Ovaj je pobjedio šizenje. Nemojte da mi kažete čiji je dupli.

Који је то Паров Стелар

Каже се за Летонца који трчи с маказама.

-Одох ја на починак, можеш да ми водиш љубав са сестром али никако немој да одвезујеш хомосексуалца у остави.
-Разумем.
-Сигурно?
-Да.
КАААААААВВВААААННННАГГГАХХХХЗАЈЈЈЈ

Јебена победа.

parov stelar, jebeni KRALJ

Србијо брате, ајд обриши ово, прилично је блам. А и Пуњач је фазон њених година.

Оплакао сам Паров Стелара.

Bogtejebo, jesam se iskido na Stelara, kakva odlicnost, tacno treba neko sizenje ovako napraviti

Što je najzanimljivije, ja slušam muziku Parova Stelara. Kole, leba ti, kako te nije mrzelo printovati sve ono?

ahaahhahaahhaahah
Laura hahahahaha

Како мрзим кад ми неко окачи ЛОЛО на принт скрин, то ми дође као еквивалент позадинском смеху у ретардираним серијама, чисто да знам где да се смејем.

Reme, to ne bi bio loš fazon za neku defku o pozadinskom smehu. Da upisuješ velikim slovima u zagradi "LOLO", svaki put iza nekog tupavog momenta.

jo i ja mrzim kace smeju u pozadini, mada ovo nije imalo taku svrhu, tu sam istakao čisto leprija jer je meni bio smešan, ne kako bih tebi ukazao de da se smeješ, šololo

Reme, to ne bi bio loš fazon za neku defku o pozadinskom smehu. Da upisuješ velikim slovima u zagradi "LOLO", svaki put iza nekog tupavog momenta.

Реално, ако ош да је напишеш било би кул, мене мрзи сада. Или да направимо неку коалицију у фазону ДанЦаре, СмаРемеа и слично. :Д