Prijava

Tema za sve old school gejmere koji su igrali divne igre koje su obeležile naše detinjstvo. Postoje 2 Sege: falš i prava. Ovde pogledaj razlike.

I? Šta ste najviše voleli da igrate? Ja sam obožavao Sonic 3, Tiny Toons, Mortal Kombat 3, Art Of Fighting, World of illusion, Earthworm Jim... Setiću se još. :)

To bre imenjače đe me nađe xD Jel imaš link za najobičnijeg Marija da skinem za one Emulacije?
EDIT: Naravno za lažnu SEGU :D

Скините ГејмБој па играјте шта оћете

Skinuo sam Gameboy al ne mogu da nađem Maria nigde sve neke bolesne verzije...

Шта који курац густо уво?

Mortal Kombat 2 и 3, Earthworm Jim, Vectorman, Sonic, Streetfighter 2, Zero Wing ("All your base are belong to us"), Toy Story...

Брате, а Кадилак?

Или пуним именом: Кадилакс анд Дајнасорс.

То сам шибо на аутоматима, нисам га имао за Сегу.
ЕДИТ: Али зато Golden Axe... :)

Ја сам игр'о ТМНТ 3

Никад нећу да заборавим кад су кева, ћале и неки пријатељи изнајмили сегу неке 98,99 , и за два дана колико је била изнајмљења, сестра и ја смо видели ђоку.

Само су се они играли. Маторани.

Хеј пипл има ли мортал комбат за PC сад негде, ил' ми треба емулатор?

Za Mortal Kombat 1, 2 i 3 (PC verzije) potreban je DOSBox.

Никад нећу да заборавим кад су кева, ћале и неки пријатељи изнајмили сегу неке 98,99 , и за два дана колико је била изнајмљења, сестра и ја смо видели ђоку.

Je l' ovu segu?
http://www.pinkgorillagames.com/news/Famicom.2.jpg

Е људи ај неки паметни нек ми објасни како да јебено играм Теккен 3 на ПС... никако да се снађем са оним емулаторима и пичкама материнама!

Ja se sege secam kao Master system od igara se peglao Alex kid,psycho fox .....e to je bio gejmerski zivot da nepominjem kad se pojavio nintendo pa ko je ima dodatak za 4 dzojstika pa nindza kornjace u cetvorku ...mogao si da budes glavni

Je l' ovu segu?

Није та, ова је имала плаве црне џојстике са плавим дугмићима, или обрнуто.

Имам ја негде ЦД са гомилом тих игара са Сееге. Нису требале никакве додатне инсталације, ако се добро сећам. Поћериво сам их директ са ЦДа.

Фејзе, скини ePSXe, колико се сећам, он је најједноставнији од свију.