Prijava

секла дрво перорезом риба

па тек ће да ти спојлују сине, односно можда и не, од ове сезоне се путеви раздвајају све више и више

e sad sam se setio, kad ubiju one ribe princa onog i dobaci joj ona jelous bitch oplako sam , ma daj ko pise te gluposti jbt

Nisam čitao knjige (davno kao klinac počeo prvi deo), pa ne znam kakva je postavka tamo. U seriji mi je do sada jedino bio okej onaj lik kome je Planina rascopao glavu, njegov buraz koga je roknula milfara, i Pseto... Zanimljiva njuška je eventualno još onaj lik sa hiljadu lica... a ostali go kurac

stave u trejler brena sa onim vajt vokerima nigde njega u epizodi, ignorisu ga kroz sve sezone, a generalno sve sto se dogadja na severu je do jaja. a Dorn bolje da su nastavili da ignorisu nego sto su ovo uradili. Prvo nema Arijane, ni onog iz kingsgarda Aris ili tak nesto, nema onog kventina ludaka sto pusta zmajeve, ova zena od Oberina u knjigama kaze da nece u rat, ovde ubije brata svog muza i njegovog sina da osveti muza??!!!!11

Kaze da nece biti ni viktarijona koji je prejak lik u knjigama i gredjzoj desavanja su do jaja, ali bice samo onaj euron.

Ono za melisandru je bilo jako, ima na kanalu su izbacili objasnjenje za to kao stara je par vekova i bila je neka scena sa selise ranije kad je ova vidi takvu.

Onaj deo kad kal prica sa dvojicom bolida i ono top 5 pa kako sjebes tako celu seriju da bi se smejali glupi amerikanci samo je falilo ono publika da tapse ajdukurac

mogao bih jos mnogo da pisem o ovome sto je fikcija jednog coveka koju sam ja procitao i sad sa 25 godina negodujem sto ne prate ono sto je on izmislio jebem ti moj zivot odo

па сасвим логично је било то да се убаци покоја јефтина форица јер се публика проширила и за сваког мора да буде понешто, и мени је жао што се квалитет помало срозао али то је посљедица и јбг

углавном било је у овој епизоди добрих момената, као нпр. онај кад оне сестре убијају брата и кад усред преконтавања ''шта ће он сада да уради'' (кад је фокус на његовом лицу), и ту га сестра пробада српом. није срп у питању али никад нисам написао ријеч срп

такође, занима ме и Црвена Жена - то шта ће она да уради, јер је нагласак у епизоди стављен на њу

Hvata me transfer blama što ne kapirate da je scena sa Dotracima i top pet najbopljih stvari u životu omaž ovoj sceni:
https://www.youtube.com/watch?v=wEpsVSdtfcc
Nubare jebene.

Realno po meni su se u ovoj epizodi desile samo dve stvari...a to je da je Sansa naletila na Brijenu i da su zasrali pricu sa Dornom...pogotovo sto je ovaj isti Doran Martel u knjigama sprijecio pobunu u Droni vrlo vjesto i vidi se da lik zajebana faca, za razliku od obicnog copavca iz serije...i Areo Hotah koji treba biti prespremna baja...odje ga obicna kurva ubije nozem za mazanje pastete...jes bilo sledja ali bilo je ocekivati da ce i sa zabijenim nozem u ledja sa sobom povesti bar 5 strazara i Elariju recimo. Sve ostale scene su samo produzetak zavrsnih scena iz prosle sezone. Ugavnom ono sto cekam nadam se da ce biti u drugoj epizodi, a to je "tower od joy" segmenat i Bren konektovan na vajerles...takodje zao mi je sto nece biti Viktoriona i Mladog Grifa, i Zombi Stark Maike ( mada nju jos mogu ubaciti u pricu, i nije iskljuceno da je ne vrnu )...A sa Mladim Grifom moze biti dobrih zapleta, a posto su ga izbacili kontam da onda i u knjigama nije ono za sto se predstavlja, mada ko ce ga znati!

vidi ovu mici bednicu ogavnu istripovala da kritikuje humore a humor joj je pic level...mnogo su se poceli gubiti daunovci otkad smo prestali sa radom na labaratoriji

лош тенор

и ту га сестра пробада српом. није срп у питању али никад нисам написао ријеч срп

xDD

I dalje mi nije jasno zašto gledam ovo sranje i vikinge. Hahhaha jebeni ciganski midžet ubio Areo Hotaha. I to Mišel Rodrigez Propo ga ubio. Kako beše, loša pička, bed pusi?

Debilno su to odradili da jebenog Area Hotaha ubije retardirana dornska bičarka.

Јест' вала. Од кад чувар стоји безвезе са стране од онога који чува. Пусти још пар људи између и једног себи иза леђа. И још их не претресе. По књизи је он монах који се секира. По цео дан води рачуна о безбедности. По ноћи оштри халабарду да може да обрије крпељу муда. Комплетан оклоп и панцир кошуља по најгорем сунцу и огромна секира за коју нико не конта зашто је тако брза и прецизна у његовим рукама. Да очекивао бих да га убију тако што ће притерати бар једног змаја.

hahaahh meni spojleri nista ne znace ovi jer im nisam zapamtio imena

All men must die.

Ole, nemoj se nervirati zbog mene, ako sam i skrenula pažnju na to da su huauhuau fore žajk je pogrešijo nije napisao kolonija nego kremenko huauhuau glupe, nisam imala nameru da dovedem u pitanje tvoj položaj apsolutnog lorda humora u čekaonici, zato sam se i povukla na vreme, ali vidim da je ostavilo posledice, jbg. :)

Па рекли су да не могу да испрате књигу јер немају пара. Продукција је и овако до бола натегнута.

Хаха фазона је било и раније, само су сад упечатљивији јер иду све већа одступања од књиге па обраћаш пажњу на то. Мада ми се чини да је сцена са патуљком и ушкопљеником има веће зачење јер се пар пута у књизи провлачило да Тирион слабо зна Валиријиски.
Мислим да ће по књизи Дорна и Гнездо добити много већу улогу, али да у серији не могу да испрате. Уосталом, квалитет пао због три хаха фазона?! Сине узми ти па снимај. Није ово БрекингБад, овде иде сценографија, маске, спецефекти курци палци. Погле само колико је било ликова. Иначе, цена коштања по епизоди је око 10 милки, односно да сад је све коштало добрано преко 500 милки. Није да нису они зарадили фино, али треба имати толике паре. Ко се сад сећа дешавања из прве две сезоне и одступања од књига?

Јбг, постоје све могуће варијанте ко је чији и шта је било, тако да је дебели у проблему због фанова - анализирају му књигу само тако и много ствари су проваљене иако су биле само у назнакама.

Јебем ли га. Мислим да би било паметније смањити доживљај са Дегенерис а појачати Дорну али јебат га сад. Мада је по мени највеће одступање код Станиса - од лика који не да да му спаљују војнике, до тога да спржи своју ћерку.

Al voleo bih da je rikno samo zbog ovakvih likova haha
https://www.youtube.com/watch?v=pfjvMY0O7SA

Радјард Куплунг

xDD

;)

se nazire izlazak nove knjige?
seriju neću ni da gledam, boli me kurac šta rade dzejmi i bron u dorni