Prijava

bron je umro i marsela cerka poz

kad hoću arminov avatar da otvorim, iskoči mi 495834958345934 upitnika

zato što je armin čovek misterija

vala baš
neka me jeza prođe

Inače, šta se desilo sa kućom Lordos, sa Anvelom i onim letećim psom?? Izostavili su i rat između plemena Gako i Dotraka. Onda, pre dešavanja iz prve epizode šeste sezone, u knjizi se spominje i vrhunsko spletkarenje oko prestola Volgos, a ni to nisu spomenuli. Pa Plamenoključ i Vitra, a koji kurac i sa Aarhonom i De'Karnasom?? Oni su bili ključni u četvrtoj knjizi...

nisam siguran da l je zajebancija, 7/10 sam siguran da jeste :D

и династија лујан се не помиње у новој епизоди то ми је засметало

Kriptonsberiji takođe...

ni dinastija Kohinirijan....sranje su napravili

ja više ne znam šta se dešava jbeš mi mater
kakvi dotraci kakvi bakrači
de serija sme da pređe knjigu, pa knjiga je svetinja!

Nije to ta knjiga, ti mislis na Kuran.

al kuran serija prati knjigu a ovo je već besmisleno brt

http://vukajlija.com/forum/teme/18165-pesma-leda-i-vatre-dz-r-r-martin-opaki-spojleri?strana=214#post_3497661 povukla si se na vreme da bi pacenici plakali za tvojim odlaskom i smarali nas sto smo te OTERALI,a mi smo samo gledali svoja posla dok ti nisi pocela siktati naglo...ti bi radije atmosferu gde preterani pacenici koji dobre picke ne vidjaju tretiraju vas ispodprosecne sajtuse kao bozanstva,od mene svi zajedno dobijate samo lujm

Стварно су хомосексуалци ако не ставе машину на пару мештера из Дорне и електомагнетни телеграф мештера из Гнезда.

:) ali siktala naglo...ti onda svaku moju reč shvataš kao siktanje, ne kontam, bila sam zapravo fina jbt.
Nije tačno to za božanstvo itd, svestan si toga, ali ok. Neću da se svađam zbog gluposti, blam me je već sada i od ovoga.

ma ajde skloni se bre

inace pusticu epizodu kasnije,jutros sam POKUSAO da gledam al prvih 7 minuta me prejako smorilo

KOja je oo serija u pitanjU?

takozvani GOT :D