Prijava

Da li nekad lozite svoje prijatelje/poznanike sa laznih profila i slicno?
Koji su vasi najkreativniji tovari?
Da li mislite da ovo moze da ugrozi vase prijateljstvo?

evo jedna pricica koja me inspirisala da otvorim ovu temu:

Lika V. B. iz Backe Palanke je tovarila jedna drugarica iz razreda, glumila neku ribu i lik se nalozio strasno... Lik je onako krupniji, i deblji, posle cete skontati zasto je to bitno.
I likusa je svima u razredu i skoli pricala kako ga je tovarila, i svi su mu se smejali pre nego sto je dosao u skolu. Kad je lik dosao, i svi poceli da ga tovare on skonto o cemu se radi. Lik se zatrci kroz hodnik i zapuca je sakom u facu. Izbije joj zub. Riba nije isla na matursku eskurziju zbog toga.

ako ja lazem i mene lazu

Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji toliko ne cene svoje vreme.

Ahahahah! To je to! Gasite sajt, uništite Zemlju i ostalo. :)

Lik se zatrci kroz hodnik i zapuca je sakom u facu. Izbije joj zub.

:D

Lik se zatrci kroz hodnik i zapuca je sakom u facu. Izbije joj zub.

To je to! Bez okolišanja. A, u pičku materinu! :)

I ja bi to uradio mada je nebi zaludjivao sa ribama preko fejsa ali da mi se pruzi takva prilika puko bi je nebi ustala sledeca 3 dana.

Ја би је одаламио џентлменски

Ja i Dzenkee braca fajteri xD

Ја и Ричи ломимо кичме :Д

Ne bih joj bas lomio kicmu al da ima decka ili brata krco bi im kicme samo tako.

Џентлменски онако са штанглом

Kol'ko je to "tovarenje" paćenički...

Нас тројица смо једном јаче од два месеца товарили ортака да смо као нека риба, преко смс-а и то. Слали смо су слике од неке тамо пичке, пар пута је звао па је причао са ортаковом швецом, тражили смо му да нам пошаље слику трбушњака, па је он звао једног од нас да му пошаље своје трбушњаке које је онда он послао нама, ма хаос. Једном је видео ту рибу са тих слика у граду и пришао јој, она није имала појма па га је искулирала, а он ни тад није извалио, ахахахаха пајсерчина. На крају смо се договорили да се нађемо, па се он исцимао из Борче све до јебеног Миљаковца, да би тамо затекао нас тројицу. Јеботе, какву фацу је био сложио. Од тад не прича са нама. Мало ми је криво, а мало ми је и лолчина.

Aaa daj bre to nije lepo ja bih samo "tovario" lose ljude njih bi tovario vise nego ista.

Jednog mog burazera (imam ih za izvoz) tovarili neki drugi burazeri isto tako preko fejsa, kao neka extra riba hoće da se upozna s njim i tako to. Dečko čak vrlo lepo izgleda, nije da ga drndaju, nego zato što se on, kao i svi gastarbajteri, loži na te spičene ribetine, ono kao dođe malo ovde, vide se ovo-ono, što se njega tiče, verujem da je u mislima već obrnuo. Trajalo to tako par meseci čak, kad on dođe, a ono međutim. Baš se bio naljutio na braću, mada se brzo i razljutio. Zaista, skroz debilno i veliko gubljenje vremena. Ali šta ćeš - porodica su, moraš da ih voliš :)

prijatelji se ne loze, oce d umru ak to uradis

Culle.haha
Kol'ko je to "tovarenje" paćenički...

+1

Када дођем на комп показаћу вам моје ремек дело. :) Урнисао сам неког лика са лажног профила неке две недеље. Слао ми слике свог курца, хтео да ме жени, јеботе.

gamby
Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji toliko ne cene svoje vreme.

Slazem se.

Priznaj da još čuvaš te slike Krotitelju!