Prijava

"Za mene je svaka biljka na zemlji svetinja i smatram da je ona tu sa nekim razlogom pa makar bila i najgora moguca droga.
Ona ima svoju svrhu postojanja i covek bi trebao znati kako da je pravilno upotrebljava, a ne zloupotrebljava!
Drogiranje ja smatram teskom zloupotrebom.
Covek je stvoren da bi ziveo kao covek i spoznavao svet kao covek i primenjivao plodove zemlje racionalno i razvijao svoju svest i mastu racionalno.
Ne postoji nemastovit covek,postoji samo covek koji je suvise lenj da masta pa poseze ka halucinogenim drogama!
A, vi svi koji se drogirajte ne osudjujem vas, ali vas zalim!"
===========
DAiSHi, svaka cast!

"Живјела трава!"

:-)

Ja nisam uopste za neko dugorocno uzimanje droga, vec povremeno uzivanje, kao sto kazu, rekreativno, ponekad se napijem, ponekad se naduvam, ponekad zapalim pljugu, ponekad ne, ponekad sve, ponekad nista... Cist turizam :)

kao klinac sam sa drugom uvio nekoliko iglica od obicnje jelke u parce parira iz sveske za matis,zapalili i povukli dim,nista nam nije bilo,samo sto umalo nismo umrli.Nije to psihoaktivna supstanca,ali mi se eto istripovali i kad udahnes onaj zar od papira i isparenja iglica to izaziva gusenje,tako da smo mi kasljali mozda nekih 10 minuta,sa malim prestancima ali to je sve.
PS:Droga je sranje,kako iko moze sebe svesno da unistava?!

e da,a sto se tice ovih iz Crne reke ma to su sve bre picketine koje bi ja licno povesao na gradskom trgu za primer!

Ја бих лично хтео да знам који ће курац дрога људима???
Немају довољно забаве у животу па се надувају или нафиксају па онда умру у 25...Не контам који ће то људима. Зашто се тако уништавати само због неких трипова? Ја бих и наркомане и попове из Црне Реке убио све и изложио их на сред града да људи виде.

"Ја бих лично хтео да знам који ће курац дрога људима??? "

Mnogo je lep osecaj kad si na njoj, a niko kad pocinje sa uzimanjem ne misli da ce da se navuce/unisti/naskodi sebi na bilo koji nacin.

Сад сам прочитао тему. Прсте ту Џимсонову је помињао (између осталих) Томпсон, тад сам први пут чуо за њу а нисам имао појма како се зове на српском.
Замислио сам се над темом.
Ја сам пар година био решен да испробам доста тога, међутим како се не крећем у дрогерашкој екипи држао сам се вутре јер то нико ни не констатује. У то време сам обожавао хипи културу и то ме је мотивисало.
Али, онда сам полако постајао све мрачнији/реалнији па сам (осим музике) ту хипи причу откачио и прилично изгубио жељу да пробам разне дроге.
Тако да сад немам појма хоћу ли или нећу пробати.
Пишите још, мени је занимљиво!

Cvarce u tami :) Zanimljiv nick :)
Ako malo procitas o bilo kojoj drogi (ili drozi x)) videces da one izazivaju lucenje odredjenih hormona u mozgu koji coveku prijaju na odredjeni nacin (seratonin, dopamin..) Zato se ljudi drogiraju, jer ime je lepo, jebi ga. E, sad, to sto nekom prija vutra a nekom dop, to je do ljudi, mada bih ja taj dop unistila, i pajdomane pobila u centru grada kao sto i sam kazes, jer je to sranje. I nikad nisam imala poriv da radim "lose" droge tipa dop, lepak, tatule, met, bronzu... Znam da su sve droge lose i da stete mom organizmu, ali trenutno (a smatram da ce tako i ostati) nisam zavisna ni od jedne niti bilo koju koristim redovno. Malo duvam, nekad putujem malo, i skoro sam probala xer, nije lose, ali i to ne bih cesto. U sustini, duvam i to je to :)
Neka radi ko sta hoce, dok ne ugrozava druge i dok ne radi lose stvari zbog toga, izvoli pa se bodi u venu ako hoces, samo se skloni od mene. :)

Zanimljiva tema, ali ispade da nema baš mnogo avanturista. Imao sam više prilika da probam nešto jače od korova, ali sam odbio. Ja sam protiv droge, ali ne osuđujem one što to rade, sve dok mogu da se kontrolišu.

Osim travke, koju i dan danas pusim, uzimao sam ekstazi neko vreme dok sam isao na zurke (to je trajalo od 2000 do recimo 2005 godine) i jednom sam probao microdot. Joj majko moja zlo i naopako na microdot-u. :D Speed, kokain i heroin su mi nudili sto puta i uvek sam odbijao jer mi se gadi sve sto se smrce ili ubrizgava.

Zbog čega je koristiti?

Jao, kako me nasmejao prvi post. :)

Na povratku kuci vozom sam sisao u Maloj Krsni jer sam pomislio da ja tu zivim

Hahahahah.

Inace necu za sebe da komentarisem.
Da me ture u 'aps posle? :)>

Alkohol ne pijem, duvanski dim ne podnosim, od kafe me boli glava, od slanog bubrezi, od ljutog i kiselog zeludac... Ostaje mi samo trava, da pasem.

Alkohol ne pijem, duvanski dim ne podnosim, od kafe me boli glava, od slanog bubrezi, od ljutog i kiselog zeludac... Ostaje mi samo trava, da pasem.

ČD!

Forum → Sport i život
O drogama

Sve najbolje..

Duvam povremeno.Velike buksnetine.Nekakvih baš zanimljih priča nemam.Zanimljivo je jedino to što gudre kod mene ne izaziva halucinacije nego imam problema sa izgovorom.Mucam ili pričam sa naglaskom.Kineski, italijanski, mađarski, sve.Pričao sam kao teksaški rančer, pjevao sam serenade razrednoj itd...

pjevao sam serenade razrednoj itd...

ЈА САМ СЕ НАПУЈДО ДСПИЈА ПА САМ ПРЕВРНО РАЗРЕДНУ ПРЕКО КАТЕДРЕ КУРЧИНОМ ЈОЈ ИЗБУРГИЈАО МАТЕРИЦУ ДОК САМ ЈОЈ ЛУПО ШАМАРЕ ПО ЉАНКАСТЕРСКОЈ ФАЦИ И ПЕВАО "ГДЕ ГОД ДА КРЕНЕМ ТАЈ ГРАД МЕ ЧУВА"!