Prijava

Kroz burzumovljevu glavu šavako duva.

Ko se drogira,ima da se slogira

Скините ово:
http://www.theblackone.net/files/drogi_reci_ne.pps
Ту имате списак најтежих дрога које се могу наћи искључиво на домаћем тржишту, и доста доста о њима.

Фацо, то је керов курац од дроге :Д
Најјача психоактивна друга је изузетно легална свуда и зове се религија. Колко се људи од ње трипују то је невероватно. Колико до јаја халуцинација је само записано, а колико се дешава и људи не могу тако лако некоме да поверују, да не помињем да екстремно утичу на људе око њих итд, итд.

heh pre koju godinu ostak uzeo da sishe slicicu,zanimljiva droga koju uzimas sa veoma malim nivom svesti posto se zna da moz gano da najebes ako je organizam ne prihvati.
Uze on sishe sihe ceo dan mu bilo extra sutra isto i onda se polako pretvarao u biljku citavih par meseci nije bio ni zasta...
Uz sto cuda i koje kakvih lekova uspeo da se vrati u normalu ali posle par meseci ejjjj!

To, Dottere, oplodi me! Inace, striktno se drzim trave sto se tice droga. Kokain i heroin nikad u zivotu necu probadi, a ni spid a ni ekstazi, probao bih i LSD ali to nije droga za civilizaciju vec za jedno livadsko okupljannje u neko pizdariji od selendre gde ne mozes da utripujes da je bus neka kamencuga i da mu poletis u zagrljaj. Marihuana ne izaziva fizicku zavisnost, veliki plus! Da se osteti siva masa u mozgu marihuanom do te mere da se na rezonanci vidi kasa potrebno je visedecenijsko uhajavanje, imam zivi dokaz u vidu jednog hipi cike koji u tom vremenu jos uvek zivi i vec 25 godina duva, a u mnogo je boljem stanju od raznih pajdomana, dobro jeste i on fijuknuo, ali ovi su mnogo ranije.

Procitah sve postove na temi, paznju mi je privukao onaj najduzi od metar redova o podvojenosti osoba. Duvalo se i kod mene dosta preko leta, u globalu vise turisticki prodje 2,3 meseca bez trave pa u jednom 2,3 puta, i tako bez pravila, kako mi dodje, ali nikad nisam imao jake tripove poput pomenutog podvajanja osoba ili voznje lade nive u separeu. Kada smo 98. prvi put kao klinci ortak i ja svarili prvi dzoint ja sam se opustio i osecao lepo, a on je vozio motor, nakon jos tri duvanja on je i dalje vozio motor, naravno znao sam i tada da je nemoguce da coveka pukne isti trip tri puta za redom, a prvi put se desilo da budem naduvan i nadrkan, te sam ga opalio i rekao mu da se tripuje kao covek a ne da se folira, on se nasmejao, legao i zaspao. Vozio sam auto jednom naduvan ali vrlo obazrivo, nisam isao preko 40. Slazem se da vutra daje mogucnost bolje sagledavanje licnosti, i definitivno moze siriti vidike. Najjaci trip je definitivno meni kada sam jurio zidove i vrata po kuci i lupao se o njih, jednostavno sam toliko izgubio pojam o svemu da je gore bilo levo dole desno levo gore desno dole, sve se vrtelo trckaralo okretalo, kao u najludijm si-fi filmovima.

То што си ти дуво није трава. Правиш типичну пропаганду о немогућим триповима.

kad sam zavrsila srednju i sa 19 god dosla u bg na studije nisam znala sta bi sa sobom, htijela sam cijeli svijet da zagrlim :))) klubovi splavovi zurke..... alaaaaaa
pa sam u tom periodu probala svasta.... ex mi se najvise svidja, ali baz zato sam ga uzela samo 2 puta i nikad vise, tj vise se ni ne druzim sa ljudima koji me mogu dovesti u iskusenje da ga opst uzmem ne samo to, nego bilo sta od hemije, jer otrov je to. koliko god je fino dok te voze toliko si i prazan kad prodje :)))
danas kad sam malo odrasla sam fina, nastiklana plavusa koja se vremena na vrijeme voli popusiti topa pa kud puklo puklo... ljudi kad me vide nikad ne bi rekli da sam ikada vidjela travu, a pogotovo da ju toliko volim :)))

"То што си ти дуво није трава. Правиш типичну пропаганду о немогућим триповима." Trava sigurno jeste bila, ali verovatno ne i cista, puno stvari se radi ne bi li se dobilo na kolicini, ili u cilju navlacenja balavurdije samo kod jednog dobavljaca, a kada neki bilmez posoli travu pitaj boga cime, svakakva sranja mogu da zadese coveka.

onaj lik sto napisa onam metarski post je bio vrhunski napusen dok je ono pisao
ahahhahahahahahhaha....
vrh je post, pogotovo kad ga citas napusen :)))

Otkad se ne izdrogirah;(
Daj bar da postujem ovde... a nemam šta ni da kažem jer se odavno ne drogirah, šmrk...

Ja sam jeo gljive muhare, i one su me odvele u dimenziju koju ovde nije moguće izreći rečima. Sve što mogu reći je: nemojte jesti gljive muhare.

Jebo te leb, kad kazes "odvele u dimenziju koju ovde nije moguće izreći rečima", sta tu zvuci odbojno?!

Ima dimenzija i dimenzija, a neke uopšte nisu lepo mesto za ljudsko biće.

Valdemar aj opisi molim te!

Ja znam devojku koja je uzela nešto i počela da joj se priviđa pokojna baba koja je jurila po kući sa sekirom, toliko se usrala da posle toga ništa nije probala...

Никад нисам имао халуцинације од траве. Једино ако се дочепам салвије, мада ни то није трава.

Најгора халуциногена дрога су татуле, које мош да набереш где год 'оћеш. Прогуташ шаку тога и ради те 2-3 дана. Објаснијо мало прст на овој теми ја мислим.
Е, такве халуџе не би нико од вас волео да има, верујте ми.