Prijava

Kao prvo nemojte mi zamerati sto otvaram novu temu , mislim ipak je ovo pod-forum za to .

POMAGAJTE!
E ovako . Skinuo sam Black Ops (Skidrow verzija) po drugi put , i opet ista prica , hoce da radi , udje u igru , startujem , loading poduze traje , krece igra , cut-scene malo akcije i zakuca . Moj kompjuter jednostavno zakuca . E sad , da sve bude gore moji drugovi su skinuli istu verziju i bez ikakvih problema igraju , da ne napominjem da jedan od njih ima slabiju konfiguraciju nego ja . I sta sad da radim , probao sam i one SKIDROW updateove , nijedan nista ne menja .

Proverio sam na Can you run it ? sajtu , ispada da je daleko od proseka , sto znaci daj moj komp "moze" "lagano da svari" igru , ali on to ne radi ! Smanjivao sam rezoluciju i performanse , medjutim , nista .

Sto se moje konfe tice :
Procesor AMD Phenom 9550 Quad-core 2.20GHz
3.00 GB RAM
i graficka ASUS EAH4670 series

Ponavljam , ljudi pomagajte , ako imate slobodnog vremena probajte da pronadjete moguce resenje , podelite informacije kojima raspolazete , ili makar mi ukazite u cemu je problem ako mozete da predpostavite .

Unapred zahvalan

I meni to radi majku mu jebem, a imam komp 5 puta jači nego što zahteva igrica...

recite Stop pirateriji, kupite igricu, nije skupa, samo pola potrošačke korpe :)

I ljudi sa originalom imaju taj problem

Kajzen će ti ovo zaključati ako je reč o pirateriji, ne znam, mrzi me da čitam prvi post, nije mi zanimljiv.

Ko je rekao da treba da bude zanimljiv ? Nemojte da zakljucavate ocajnicki mi treba pomoc .

recite Stop pirateriji, kupite igricu, nije skupa, samo pola potrošačke korpe :)

Ja nesto rekoh

E sad , da sve bude gore moji drugovi su skinuli istu verziju i bez ikakvih problema igraju , da ne napominjem da jedan od njih ima slabiju konfiguraciju nego ja

Ja sam skinuo taj Blek Ops, skapirao da trebam da lovim Kastra, odbio da igram igricu koja leči neke američke frustracije i izbrisao je. Sad igram Battle city.

Ja sam skinuo taj Blek Ops, skapirao da trebam da lovim Kastra, odbio da igram igricu koja leči neke američke frustracije i izbrisao je.

cuki nisi u pravu. prvo...jebeš istoriju, valjda je bitno da se puca i da pršti sve. mrzim amere al cod je cod. drugo...igrica kasnije ima mnogo jaku priču (ispiranje mozga glavnog lika), na momente kritikuje vlast SAD iz 60ih na momente je američko sranje. ali gruva,bato, gruva.

Ko je rekao da treba da bude zanimljiv ? Nemojte da zakljucavate ocajnicki mi treba pomoc .

Nisam mislio u tom smislu, nego niti se razumem, niti me zanima, pa nisam imao ni razloga ni volje da čitam, a nema ni svrhe kad pojma nemam o tome.

Pa nemoj da postujes , da mi dajes laznu nadu kad vidim nov post :S

El moze neko da mi da link za najnoviji driver za ASUS EAH4670 (atijeva kartica je u pitanju)

I da , stvar resene sve je uredu , moze lock .

@Dio
Obrati mi se na private , videcu kako mogu da pomognem