Prijava

Letovanje na moru.
Više gotivim odlazak na planinu nekoliko dana koncem januara, a leto provesti pored neke reke uz roštilj i pivo.

Coldplay, Partizan/Zvezda (dabogda oba izgubila), američke glumice (sve su ružne, naše i hrvacke su milijon puta ljepše), Beogradski sindikat, ruske pisce i ruske klasike, Ivou Andrića, Ladno pivo (bend), pesmu Get lucky od Daft pank, Jovana Memedovića, Star Trek ludilo (jebo vas dart vader i ''luk ajm jor fader'' sentenca), Patrijarh Pavlo (Gojko), Državni posao (emisija), sport, običaji, sve sa prefiksom i sufiksom etno, slave, ...
Mrzim hejtere: Džastin Bibera, Fejsbuka, velikog brata, farme, granda, pinka, Željka Mitrovića (prebacite kanal, a željko svira bas gitaru ko zmaj, slap and pop bolji od Flije, možete samo da mu zavidite:p).

Кокту, нутелу, јелен пиво, ђовака, црно вино(осим домаћег, мада нисам пробао нека фенси), пива са укусом било чега осим пива, фенси пекаре, клабинг, фенси кафане, сомерзби, КФЦ ПИЛЕТИНУ(њу баш до јаја мрзим), крвави бифтек(сељак сам), мачке такође баш мрзим осим ако не ватају мишеве или ако нису ни дебели кафански мачори, хороре, с/ф...има пун курац, не могу се сетим свега сада...

jel ima neko na ovom sajtu da gotivi nutelu osim mene??

ja bih je verovatno gotivio pezose,al je nikad nisam probao.
jeiga, za iste pare mogu da kupim bar 3x više cipiripija ili jurokrema

eh,sećam se kad sam se pre 20 godina bukvalno davio u kinderladi...mmm

Nutela je sranje jer nema belog. I mnogo je gorkasta. Precenjeno govno, Takovo jebe.

Za palačinke nema ništa bolje od nutele...

za palačinke: puding od vanile, med, orasi i malo kikirikija

med, orasi i malo kikirikija

Ne staj mi na muku, i bez toga imam problema...

nutela je precenjena, fali joj bela frakcija. Toj precenjenosti su uveliko doprineli posteri na ovom sajtu. Ali daleko od toga da je loš krem.

Nutela je sranje jer nema belog

Ne bih baš nazvao Nutelu sranjem jer nema belog, sad je do jaja ali da, sa belim bi bila hrana bogova.