Prijava

Ова тема одсад служи за примењено панданисање, па ако хоћете и арчење јутјуб клипова у буљу. Дакле, на јебању јебите соло, овде групњак.

Значи овде само пандани ?

не, овде ко жели да јебе јутјуб. Ја се рецимо не декларишем као пандан али волим да јебем јутјуб.

Арчери не јебу на јутјубу.

Али зато Пандани могу да АРЧЕ на јутјубу!

Па то је арчерска радња.

Опет се свађаш? ПАНДАН АРЧИ хтео ти то или не, јер сви АРЧИМО па и он.

Добро, како оћете...

Džanki, opet praviš pizdarije...

Evo, ljudi. Pojebao sam ispod ovog klipa. Vi pandani ste mogli da vidite moje komentare ispod klipova koje ste i ranije jebali. Jesam vas podržao.
Što se mene tiče, ja sam i ranije jebao van Vukajlije. Npr. mnogo me je ljudi izbrisalo iz prijatelja sa fejsa jer sam jebao u komentarima ispod njihovih slika.
Ja nisam bio na prošloj temi jer sam bio banovan i zato što je otvorio Mr. Moon.
Možete da zaključate ovu temu i da sve bude na onoj drugoj. Ovako mi je mnogo raštrkano.

JEBANJE NE ZNA ZA GRANIECE

Druga stvar, PANDANI NE POSTOJE, postoji PANDANISANJE a to je sinonim za JEBANJE..

Džankee ja ne znam ko te je dezimformisao, ali PANDAN je KUL PANDA KOJA IMA VELIKU KITU I JEBE i tu se sva priča završava!

PANDAN MOŽE BITI POJEDINAC GRUPA PANDANA SE ZOVU TETREBI I ONI JEBU LO LO

Caro, prcni koji put i ti ispod ovog klipa. Da ne budem jedini.

Zaboravio sam šifru na ju tjubu jebo ja sebe, moraću to da sredim!

JA KIKARIM

Caro lepo si objasnio, a ja sam jutros sve raspravio sa Džankijem i neće više da proziva. Sad je kul on. Ček da vidim kako je Kika jebo ovu...

Да ли је ово историјски тренутак када смо сви поново опет једна велика јебачка срећна породица?! :))

Изгледа да јесте. Поздрављам тему и унапред се радујем квалитетној јебачини.

SVRŠAVAJMO ZAJEDNO