Prijava

Дакле, тема је јасна. Будите одређени.
И немојте оно ''Сви су ми кул, а нарочито Џими''. Похвале оставите за неку другу тему. Дакле, овде иду само критике, пожељно је да буду конструктивне.

Сви су ми кул, а нарочито Џими

хахаахахахахахахах

Ja znam da Lulabi, Pekija, Zmiu i Uroša ne bih slala u penziju.

Niko mi nije cool, a naročito ne Džimi!
Može li ovako?

Niko mi nije cool, a naročito ne Džimi!
Može li ovako?

Може, али замолио сам да будете одређенији. Дакле, зашто?
Требају нам разлози, како бисмо увидели шта вама смета и како бисмо се потрудили то да коригујемо. Исто важи за Комерцијални предах. Због чега их не би слала у пензију? По чему су бољи од осталих и које су то особине које цениш код њих?

Зар критика не може да буде и позитивна и негативна?

Превише подстичете троловање.

Nervira me kad postavite neke nebulozne definicije, a pogotovo postere u odabrane, onako cisto iz zajebancije. Kao sto je ona kerusa Mila, ili ovo za Montevideo, msm ŠKK.

Nemam pojma iskreno. Nisam dolazio u neke konflikte sa moderatorima, tako da nemam nekih velikih zamjerki. Generalno dobro rade i ovaj sajt je u nekom redu, nije u haosu. Možda mi je jedna mala zamjerka što se neke teme prebrzo zaključaju (ne moje teme, ali svejedno). Po meni bi možda trebalo da se pusti malo duže prije zaključavanja, jer čak i neke teme koje počnu kao trolovanje i zajebancija, mogu na kraju izaći na nešto dobro.

Korleone - malo mu staneš na žulj ili se ne slažeš sa čovekom - PRC - obriše ti definiciju.
Odabrao je plagijat. Nenameran, doduše.
Buri mu je rekao da je plagijat.
Rekao je Buriju da je ljubomoran i 2 definicije mu obrisao.
Na kraju je tu definiciju što je odabrao obrisao. A i dečko koji je napisao (madafaka sit) se smorio (i napustio sajt), jer je napisao u dahu, došlo mu je, jednostavno, a imalo je još 5 istih koje nisu obrisane.

Dodao bih Black Hole-a koji se ponaša kao da je njegov sajt, realno. Razumem da je tu 100 godina i da je jedan od najpopularnijih autora, ali je previše nadmen i kad banuje, banuje zato što mu se može. Nekad ni ne navodi razlog, nego, eto, tako, zato što mu je došlo.

Wojtek, ali samo zato što je jako slabo aktivan. Ili se tako, bar meni, čini.

Nemam zamerke na ostale, potpuno su korektni bili, prema meni bar. Peki, Džimi, Uroš i Lullaby su dosta aktivni i jako dobro rade svoj posao. O ostalima nisam formirao mišljenje. :)

Toliko od mene.

Nemam zamerke na ostale, potpuno su korektni bili, prema meni bar. Peki, Džimi, Uroš i Lullaby su dosta aktivni i jako dobro rade svoj posao. O ostalima nisam formirao mišljenje. :)

Jeste. Ali Lulabi meni deluje najaktivnije. I kontam da čita najviše definicija.

Koja navlakuša.Џими bi malo da očisti sajt pa gleda ko ga hejtuje.Šalim se.Ne bih slao nikoga u penziju štaviše još jedan mod bi trebao da pomogne.

Da, trebao bi još jedan ili dva modulatora.

Пеки без длаке на језику :)

Imam. Krupne. Odnose se na kaizena, i on je moderator:

- ne plaća druge moderatore
- nema nameru da plaća druge moderatore
- napravio je spam - sajt koji će se urušiti i neće imati više kome da ga uvali.

Zameram svako širenje kurca od strane bilo kog moderatora kada hoću nešto da se raspitam pa neophono ispemujem na temi gde tome nije mesto, jer vas mrzi da se smarate sa odgovaranjima na glupa pitanja (a vala ih ima) pa ste upitnu temu zaključali. SDad se prcajte ovako jebiga.

Zameram što nema više moderatora, i što nema više žena moderatora.

To su zamerke, neću da vas kudim i hvalim pošto vam je posao govnast kakav jeste i jebavate se sa njim kako znate. No najkulji mi je Che - vu.

Zaključavanje aktivnih tema. Nema veze koliko su glupe, čemu to?
Kriterijum za odabrane postere. U stvari, koji kriterijum?
Neusaglašenost prilikom odlučivanja šta je plagijat, a šta ne. Ono što je za na primer Džimija (a i mene) plagijatčina, za Korleonea nije jer ima liberalnija shvatanja o tome, pa smatra da je ovo sajt gde se skupljaju tudje fore. Mislim, ne slažem se, iako nemam ništa protiv, ali dogovorite se jebemumiša.

Zameram što nema više moderatora, i što nema više žena moderatora.

Jok bolan, kad bude kuhinja na Vukajliji biće i za žene mjesta.

Jedino mi se ne svidja sto ti Dzimi obozavas da budes trol prve vrste, sto volis da zakuvas sve zivo i onda cekas da ti legnu na bananu. Za ostalo i ostale nemam nesto sto mi se ne svidja, sve je to rokenrol.

Meni je Luli kul a ostali su mi kao Dejan Cukic

Neusaglašenost prilikom odlučivanja šta je plagijat, a šta ne. Ono što je za na primer Džimija (a i mene) plagijatčina, za Korleonea nije jer ima liberalnija shvatanja o tome, pa smatra da je ovo sajt gde se skupljaju tudje fore. Mislim, ne slažem se, iako nemam ništa protiv, ali dogovorite se jebemumiša.

Za ovo teba pitati kaizena.Valjda on zna sa kojom je svrhom napravio sajt.

E, stvarno ne verujem kako nemate muda! Jel zaista moguće da niko ne sme da kaže šta mu se ne sviđa? Ovako samo ja ispadam nadrndani kreten kome ništa ne valja. -.- Imam ja i još, ali neću dalje da pišem dok se još ljudi ne oglasi.