Prijava

to je kao onaj rupičak na vr piše

Е то Царо, баш тај рупичак је чвабало.

e dotere a jel znaš koliko vagina im zapravo rupa i za šta služi ona druga?

ЛОЛО! Па вагина је рупа, ако ош анатомски. А она друга рупа није вагина.

...а ни трећа

...боме ни четврта

jeste stari moj, na vagini imaju dve rupe... jedna je urin a druga valjda za svršotinu... al to nije pravi odgovor

pravi odogovor je da druga služi ako ne stigneš na prvu lolo

Дркаш појмове. То што је ми зовемо вагина, тј. све што је међ ногама у жене а није чмар нема везе са анатомијом. Вагина или роднице, тј рупа до утеруса или материце.

Caro, očigledno je da ne poznaješ anatomiju ženskog tela. :)

Виш да њега интересује пракса, да не кажем место де мож да пожели да гурне сполник. А сад, која је рупа није ни битно - зваће је вагина.

JA JEBEM, pa gde uđe ušao je! Najvažnije je da to što jebem ima vaginu.

nema veze, seljački ću reći, vagina ima dve rupe a čmar tu ne spada lolo, dakle sa čmarom ima 3 rupe... al čmar se ne računa

dakle, druga rupa na vagini, ona manja valjda, služi ako su prva vrata zatvorena!

jesam dobar?

Ja mislim Doteru da bi on za svojih recimo 25 godina, trebao već da ima neko iskustvo povodom guranja spolnika. :)

О одличан си.

Usrasmo temu poslednjih 10 strana. Ae dosta o čmarovima i vaginama. Ako imate još nešto da pljunete, pljunite ili ostavite nekom drugom da pljune. Ovo ipak neko čita, nije u redu da spemujemo.

Po cenu da dobijem ban, što će po svemu sudeći, postati Blekova navika kad sam ja u pitanju, Caro, fenomenalan si :)

I da ne spemujem- Zameram Bleku što ima dvostruke kriterijume, kad je spem u pitanju.

imam zamerku sto se na forumu ne brisu komentari koji nemaju smisla,a ti clanovi ne banuju.. jako je lose kad otvoris neku temu,i ono hoces da se ukljucis u pricu i neki ljudi sabotiraju satro duhovitim opaskama.. a propo,treba sadrzaj da se uozbilji jer ovako te jednostavno smori i zatvoris tab.

dovoljno je bilo, očigledno.
(pročitao sam svaki post na temi, poslednjih 15 strana zaslužno za lock)