Prijava

Јесте гледали ово? http://www.imdb.com/title/tt0846789/
Сматрате ли да је истинита тврдња да ће ти бити отворено ако покуцаш?

Smatram da je istinita, ali ne u onom smislu koji taj film i knjiga žele da prikažu.

Bog svima daje mogućnosti da ostvare ono što žele, tj. da se metaforičkim izrazim "da im se otvore ona vrata na koja su pokucali", ali tu se radi o realnim mogućnostima i prilikama u životu koje trebamo iskoristiti. A od sjedenja skrštenih ruku, "pozitivnog razmišljanja" i čekanja da nam se nekim čudom ukažu neka magična rješenja, nema leba.

Сматрате ли да је истинита тврдња да ће ти бити отворено ако покуцаш?

Definitativno da ako veruješ u to što želiš i ako si spreman po svaku cenu da se domogneš tog nečega, i da nikada nikada nikada ne odustaneš...

A od sjedenja skrštenih ruku, "pozitivnog razmišljanja" i čekanja da nam se nekim čudom ukažu neka magična rješenja, nema leba.

Па, колико сам ја сконтала, овим филмом они подстичу на рад.

Сматрате ли да је истинита тврдња да ће ти бити отворено ако покуцаш?

Не. Филм је продавање магле. Jедна веееелика реклама за све представнике selfhelp индустрије брзих решења и филгуд памфлета. Мада, може имати позитиван утицај на ваш оптимизам, ако сте Американац. Али сигурно нећете добити нову бембару ако само стварно, али стварно то желите. Вреди одгледати, смејања ради.

Не. Филм је продавање магле. Jедна веееелика реклама за све представнике selfhelp индустрије брзих решења и филгуд памфлета. Мада, може имати позитиван утицај на ваш оптимизам, ако сте Американац. Али сигурно нећете добити нову бембару ако само стварно, али стварно то желите. Вреди одгледати, смејања ради.

Potpisujem.

Da mi je znati, šta bi bilo sa Izraelom, da je ta knjiga u pravu, s obzirom na ono što neki "stvarno, ali stvarno" žele.

Da mi je znati, šta bi bilo sa Izraelom, da je ta knjiga u pravu, s obzirom na ono što neki "stvarno, ali stvarno" žele.

legendarno

Па, колико сам ја сконтала, овим филмом они подстичу на рад.

Тешко. Углавном подстичу куповину нових производа у којим се муштеријама обећава коначно откривање Тајне. Па онда нове књиге, ДВДи и остало, док се не опамете. Има у том филму баш тешких Случајева. Нпр. овај пар.

Хахахахахахахах

Сад се бринем дал се смејеш мени, или ономе што сам написао :(

Ономе Јовичићевом. :Д

Počeo sam da ga gledam, pre jedno par godina, i nisam uspeo da izdržim do kraja.....

aj molim vas recite o cemu se radi

Фора о аутосугестији: ја желим да идем на концерт Гоблина јако јако али нисам у могућности кад се они стварно врате и одрже 4-5 концерата, и ја кажем себи ма свираће они поново 100%, и пролази време, ја заборавим на то, и Голуб објави да од 19. маја држе 6 концерата. :)

znaci ono veruji ostvarice se
jer vredi gledanja?

Па одгледај. :)