Prijava

Da li ima vukajlijasa koji se bave tim ili koji bi hteli? Koliko se bavite parkurom? Npr ja bih hteo, ali mislim da nisam bas sposoban

Што би рек'о Дотер - МПНЧ!

Како се зову баје који тренирају паркур, мислим да имају другачији назив... није паркурац

Паркур је бесмисленији чак и од скејта.
ЕДИТ: Фејз, мисим да се зову трејсери или тако некако.
ЕДИТ2: Ја их зовем "шабани" лоло

Skupi se par njih i bude parkurac .

Ako ti je lopta neprijatelj, a trčanje nije dovoljno kul, to ti je prava stvar.

Fejz zovu se "trekeri" :O=============
To sam ja kako povraćam koliko mi se kenja od trekera i njihovog urbanog pravolinijskog trčanja.
Ako oš da trčiš pravolinijski idi na moju livadu de nemaš prepreka pa se istrči a ne vako...

ЕДИТ2: Ја их зовем "шабани" лоло

Мени су они кул :)

Par puta se reprizirala na Exploreru ili programu tog tipa, emisija o Parkuru. Mene su oni momci oduševili. Možete se smejati tome koliko hoćete, ali ono što oni rade je jednom rečju - neverovatno. Po fizičkoj spremnosti, mogu se porediti sa najboljim atletama, a koncentracija koju zahteva ovaj, da kažem sport, je neverovatna.
Ne bih se bavila - definitivno nisam u formi, niti imam želju. Javih se samo da kažem koju lepu o ovoj pojavi.

samo na neku žičanu ogradu da se ne zakače da ne bude bezkour.

Ma najjaci su klinci koji se loze na to i pokusavaju isto (misle da mogu)

samo na neku žičanu ogradu da se ne zakače da ne bude bezkour.

Ili baseball

Messalina oni samo kombinjju anatomiju sa fizikom, to moze bilo ko da uradi, samo malo treba da vezba

Они покушавају да ископирају НИНЂУ, али не може! ЈЕДАН ЈЕ НИНЂА!

malo treba da vezba

Malo? A onda je krava preskočila Mesec.

Веруј ми... када пада са велике висине, он аутоматски при додиру са тлом пребацује сву тежиину ка напред и пада на руке.. ту акумулира пад и као прави чуда! Знам, посматрао их причао са њима

Pričaš kao da je cela poenta u tome da se skoči i doskoči pravilno. Gde je kretanje, preciznost u skoku, najveći broj skakanja nije sa visine na tlo, već upravo sa jednog objekta na drugi, kao što ovaj lik skače sa zgrade na drvo i obrnuto. Najbolji je skok sa velike visine, na prakično gredu, gde on skoči i ostane tu gde jeste. Nemoj mi reći da se to sprema za tri dana.
http://www.youtube.com/watch?v=wBwv-k96ZLQ

боље би инвалиди вождовац паркурисали лилолололо