Prijava

Tema o jako kontroverznom coveku koji se jako cesto spominje. Neki ga cene, neki ne, nekima je gotivna njegova muzika ali ne i njegova pojava i stil, dok je kod nekih to suprotno. Nekia ga gotive zbog ideologije koja stoji iza njega. Retko koji covek, koji je inace upucen u njegov rad, je ravnodusan o njemu. Ili ga ljudi mrze ili ga vole, sredina je retka. Vasi stavovi o ovoj licnosti? Los muzicar jeftinih fazona? Mesija pripadnika satanisticke crkve? Kul ili odvratan lik? Dobar ili los muzicar? Dejan Cukic?

Пази, он је за ондашње стандарде, кад се појавио, заиста био човек с мудима, али се после претерано искомерцијалисао и то је мало изгубило јачину... Дејан Цукић, нит га волим, нит га мрзим...

Meni je muzika, onako, nista posebno, a kao lik je jako zanimljiv, vise sam gledao intervjue i emisije sa njim, nego muziku. Onako, pametan covek.

мени је рецимо био стварно дојајан са свим оним спотовима болесним и оним урбаним легендама везаним за њега.. да је тестерисао јагњад на бини, да је извадио око сам себи кашиком, да је повадио ребра да би сам себи пушио, да спава од 9 ујутру до 10 увече, да се креће само ноћу, да свршава по публици редовно на концертима... и тако то... Иначе музика није да је неквалитетна, поготово обраде! Уме да обради ствар да то звучи веома добро... Тако да готивио сам га док сам још могао да слушам његову музику... сад ми више не прија, тако да ни не слушам

Imao je do jaja ženu ali je čovek kreten šta je uradio od svog i ovako i onako ogavnog tela...

On je rekao da ne postoji los marketing, nebitno da li se prica u losem ili dobrom kontekstu u vezi njega, njemu je ipak samo cilj da se o njemu prica. I kakvu god bolescinu uradio sebi ili nekoj ovci/kravi/konju bice ljudi koji bi ga tranzirali, i bice onih koji ce mu se klanjati, a sto se muzike tice, za mene je bas njah...

E, ajde nek neko otvori temu o Lejdi Gagi!

Nakon ovoga, osećam se dužnim da otvorim temu o Baji Malom Knindži.

Lejdi Dzadz je mala beba za njega, ona obukla kravu, a za ovog se prica de je istu na bini zaklao.

Ma jebo bi onu njegovu bivšu ženu

rnrt-rain

Lejdi Dzadz je mala beba za njega, ona obukla kravu, a za ovog se prica de je istu na bini zaklao.

Doista fascinantno.
Svaki čovek treba bar jednom mesečno da pročita neku knigu ili da pogleda na jutjubu kako Merlin Menson kolje kravu.

дупло в баш сереш... лололо

fejz ne seri nego dolazi da pravimo žderanku.

Доћу Канаме не брини се лололо Сун вери вери сун!

Ma jebo bi onu njegovu bivšu ženu

Covek objasnio. Marilyn je bolestan.

Ja ga cenim. Kao lika, muzika je vnu.